Команда

Галина Герега

ГЕРЕГА ГАЛИНА ФЕДОРІВНА

СПІГОЛОВА ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народилась Галина Герега 9 серпня 1959 року на Львівщині.

Змалечку батьки Галини прищеплювали своїм дітям любов до Бога та шану до українських традицій, вчили любити Батьківщину та поважати людську працю. Ці настанови вона перенесла й у свою родину. Кожне церковне свято в сім'ї Герег обов'язково починається з відвідання храму та відзначається за всіма українськими канонами. Своїми знаннями народних звичаїв та секретів святкової української кухні Галина Герега і сьогодні з радістю ділиться з подругами та співробітницями.

Сильний характер та лідерські якості Галина Герега почала демонструвати ще в студентські роки. У 1978 році з відзнакою закінчила Львівський кооперативний технікум. Не зупинившись на досягнутому, поїхала здобувати знання до Києва, де вступила до Київського торговельно-економічного інституту (нині — Київський національний торговельно-економічний університет) на технологічний факультет. І знову закінчила навчальний заклад з відзнакою.

Перший професійний досвід майбутня бізнес-леді отримала на посаді майстра виробничого навчання в системі професійно-технічної освіти.

З 1988 до 1993 рр. працювала старшим інженером-технологом «Об'єднання 906» при Вищій партійній школі. Як розповідає сама Галина Герега, саме на цій роботі вона сформулювала один із своїх основних життєвих принципів: «Заяку б справу ти не взявся, роби її чесно, з душею та повагою до людей».

Згодом цей девіз став основою її бізнесу — мережі будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К», де на перший план поставлені інтереси покупців та високі соціальні стандарти для працівників.

За 10 років розвитку національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр» стала найбільшою в Україні та забезпечує робочими місцями майже 30 тисяч людей.

Історія успіху подружжя Герег — приклад того, як, маючи на озброєнні лише віру в себе та дивовижну працелюбність, можна створити надзвичайно успішну компанію національного масштабу.

З юнацтва, окрім підприємницького хисту, Галина Герега відзначалася спортивними досягненнями. Цьому вподобанню вона не зраджує й досі. Любов до спорту проявляється не тільки у сімейному захоплені лижним спортом, а й у меценатських проектах родини Герег. Багато років вони підтримують вітчизняний футбол, а у 2012 році «Епіцентр» став національним спонсором УЄФА Євро-2012.

У 2008 році перетворивши звичайний спортзал в м. Городок, що на Хмельниччині, у спортивний клуб, підприємці дали шанс багатьом талановитим спортсменам, з яких виросли чемпіони Європи та майстри міжнародного класу.

До заслуг Олександра та Галини Герег можна сміливо записати медалі, отримані українськими спортсменами на літніх Олімпійських іграх у Лондоні 2012 року. Вихованці спортивного клубу «Епіцентр» важкоатлет Олексій Торохтій, боксери Олександр Усик та ОлександрГвоздик здобули для нашої країни дві золоті і одну бронзову медалі.

Проявивши себе як успішний підприємець та меценат, у 2006 році Галина Герега вирішила спробувати себе у громадській діяльності, ставши депутатом Київської міської ради від спілки громадських організацій «Громадський актив Києва». А у 2011 була обрана заступником міського голови — секретарем Київради. За три роки на цій посаді Галина Герега цілковито змінила формат роботи міськради.

За час її керування депутатський корпус Київради став працювати спокійно та злагоджено, ефективно наповнюючи бюджет міста. Завдяки конструктивній роботі вдалося забезпечити фінансування муніципальних надбавок для працівників бюджетної сфери та надзвичайно важливих соціальних програм; реалізувати низку стратегічних інфраструктурних проектів; розпочати роботу з погодження меж міста та затвердження Генерального плану столиці; провести велику роботу зі збереження унікального Біличанського лісу від незаконної забудови.

Проявивши себе як талановитий керівник, Галина Герега залишається справжньою жінкою. Серед її громадських проектів перше місце посідають проекти, орієнтовані на допомогу школам, лікарням, дитячим садочкам. Під особливу опіку вона взяла школу-інтернат № 26 для дітей з вадами розумового розвитку в Києві. Вона за власний кошт відремонтувала всі основні приміщення школи.

Завдяки її зусиллям «друге життя» отримують православні храми України. За багато років реставрація храмів стала цілим напрямком у меценатській діяльності Герег. Так, завдяки їх участі, у Свято-Троїцькому храмі м. Києва з'явився один з найкрасивіших церковних розписів в Україні.

Сьогодні Галина Герега продовжує розвивати один з найуспішніших проектів у державі. Навіть захистила кандидатську дисертацію на тему: «Економічна ефективність функціонування торговельних комплексів». Разом з тим не полишає й активної суспільної діяльності й підтримує численні гуманітарні ініціативи по всій Україні. «Вірити у себе та не забувати про ближніх», — з таким девізом ця сильна жінка впевнено крокує по життю.

ДЕПУТАТ КИЇВРАДИ V ТА VI СКЛИКАННЯ ВІД ВИБОРЧОГО БЛОКУ «ГРОМАДСЬКИЙ АКТИВ КИЄВА».

ЗАСТУПНИК КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ — СЕКРЕТАР КИЇВРАДИ (2011-2014).

За професіоналізм та багаторічну працю нагороджена високими державними відзнаками. Отримала численні подяки за активну громадську та благодійну діяльність. З нагоди Дня Соборності та Свободи України нагороджена орденом «За заслуги» І ступеня. За значний особистий внесок у підготовку й проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу Галина Герега отримала орден «За заслуги» II ступеня. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток підприємництва та ринкової інфраструктури України удостоєна ордена «За заслуги» III ступеня. Нагороджена пам'ятною медаллю «На відзначення 1530-річчя Києва» за внесок у розбудову столиці. У 2013 році за допомогу в підготовці та проведенні 1025-ої річниці Хрещення Київської Русі відзначена орденом Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Також Галина Герега удостоєна орденів святої великомучениці Варвари І ступеня та святого Миколи Чудотворця III ступеня. Указом Патріарха Київського і всієї Руси-України Володимиром нагороджена орденом святої рівноапостольної княгині Ольги. У 2015 році отримала цю нагороду вдруге. Володарка Всеукраїнської премії «Жінка III тисячоліття».