Доступна медицина

Не дамо медицині занепасти

Здоров’я – це найцінніший скарб, який дається людині і який має найвищу цінність для держави. А щоб зберегти його, нам потрібна сучасна, доступна і якісна медицина. Та, на превеликий жаль, галузь охорони здоров’я сьогодні є однією із найбільш уразливих галузей в Україні. Над системою вітчизняної медицини вже кілька років поспіль не перестають проводити досліди – реформи. Практично жодна з них не дала позитивного результату, а ще більше загнала в кут безгрошів’я і безвиході. Недолугість цих змін однаково відбиваються на всіх. Але працювати ніхто не припиняє. Люди хворіють, лікарі лікують. А от у яких умовах і чи довго так триватиме, залишається лише гадати.

Варто зазначити, що галузь охорони здоров’я Хмельниччини представлена ентузіастами своєї справи, справжніми фанатами, які попри всі експерименти знаходять ресурс – і матеріальний, і моральний для повноцінного функціонування медичних закладів, надання лікарських послуг населенню.

Ентузіазм і самовідданість медиків повсякчас підтримують народні депутати України Олександр Володимирович Герега і Андрій Васильович Шинькович, та команда «За конкретні справи», за сприяння яких проводяться капітальні і поточні ремонти кількох сотень ФАПів та лікарських амбулаторій, відділень районних лікарень; закупівля медичного обладнання, апаратури, меблів тощо. За останні роки для потреб медицини області передано 8 автомобілів швидкої допомоги, перекрито дах і утеплено чимало корпусів медичних закладів, замінено тисячі вікон та дверей.

У Городку було відкрито стерилізаційне відділення та пральню, перекрито покрівлю хірургічного та травматологічного відділень ЦРЛ, у Ярмолинцях та Дунаївцях – капітально відремонтовано та забезпечено новими меблями пологові відділення лікарень. У Чемерівцях – реконструйовано хірургічне та терапевтичне відділення, у смт Базалія Теофіпольського району – лікарську амбулаторію, у Красилівській ЦРЛ – інфекційне відділення. У Білогір'ї радують пацієнтів та лікарів нові затишні палати дитячого відділення; громада селища Плужне Ізяславського району отримала автомобіль швидкої допомоги, а медико-санітарна частина №4 м. Нетішин – нові вікна та двері.

  

Крім того, депутати Хмельницької обласної ради від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» неодноразово порушують проблемні питання медичної галузі області не лише на обласному рівні. Депутатські звернення та запити линуть в усі необхідні інстанції, міністерства, захищаючи інтереси жителів Хмельниччини. Одним з яскравих прикладів діяльності обласної депутатської фракції ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» є пропозиція у 2017 році винайти ресурси, необхідні для будівництва лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні. Реалізація цього проекту дасть змогу повноцінно надавати доступну високоспеціалізовану медичну допомогу відповідно до сучасних стандартів. А заклад зможе сконцентровувати кадрові та матеріальні ресурси і впроваджувати прогресивні медичні технології. Петицію було стовідсотково підтримано.

Одним із останніх проектів у галузі медицини було відкриття в останні дні 2016 року у с. Кремінна амбулаторії загальної практики сімейної медицини. За сприяння Олександра Гереги у приміщенні амбулаторії (колишнє приміщення ФАПу) було зроблено ремонт.

  

Ще одним вкрай важливим і необхідним для кожного виборця є індивідуальна підтримка у найскрутнішу хвилину, коли людина залишається з небезпечною хворобою віч-на-віч. Завдяки депутатським зверненням Олександра Гереги та Андрія Шиньковича безкоштовну медичну допомогу, а це надскладні операції, дороговартісні препарати тощо, отримали сотні краян, серед яких – діти.

Ні на мить Олександр Герега та політична сила «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» не припиняє доводити всім свою безпосередню зацікавленість в тому, що Україні потрібна здорова нація і якісна медицина. Для цього докладається максимум зусиль кожного однодумця, серед яких чимало працівників медичної галузі, які достеменно знають проблеми і шляхи їх вирішення, і наперекір усім реформам дбатимуть про здоров’я пересічних краян і життя медичних закладів. 

Останні новини

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт