Щасливе майбутнє

Здорова нація – успішне майбутнє!

Одним із основних пріоритетів політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» є турбота про молоде покоління українців, їхнє здорове та успішне майбутнє. Команда політичної сили «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» впевнена, що саме спорт виховає здорову націю, яка прославлятиме Україну своїми успіхами і досягненнями.

Тому команда політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» за сприяння народного депутата України Олександра Володимировича Гереги та мережі будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» будує спортивні комплекси та клуби, оновлює шкільні спортивні зали та майданчики.

Відкриття реконструйованої Голосківської ДЮСШ на Летичівщині

Відтак, діти вже мають прекрасну можливість займатися різними видами спорту у спортивних комплексах «Епіцентр», які побудовано у Городку, Хмельницькому, Кам'янці-Подільському і нещодавно у селі Плужне, що на Ізяславщині. У цих сучасних спорткомплексах діти займаються безкоштовно. 

Відкриття спортивного комплексу "Епіцентр" у Плужному

Саме у Плужному голова Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Корнійчукнагородив Олександра Герегу почесною відзнакою «За заслуги перед Хмельниччиною». Нагороду вручено за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний, культурно-освітній розвиток області. Це далеко не перша і не остання нагорода, в якій золотими літерами виведено внесок у розвиток спорту, бо лідер команди «За конкретні справи» Олександр Герега зауважує, що спорт – це не лише дисципліна, це зайнятість молоді, здоровий дух і здорова нація. Неодноразово політична партія «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» була ініціатором та організатором різноманітних спортивних заходів та акцій. У новозбудованих спортивних комплексах відбуваються чемпіонати України, області, районів з важкої атлетики, пауерліфтингу, боксу.

- Одним із напрямків моєї депутатської та громадянської діяльності є розвиток спорту в містах і селах рідного Поділля та усієї України. Я вважаю, що наші діти мають займатися спортом у комфортних умовах і вести здоровий спосіб життя, а не тинятися без діла. Кожна дитина повинна мати можливість безкоштовно займатися у спортивних секціях і клубах або ганяти м’яча на облаштованих футбольних майданчиках, - зазначає Олександр Герега.

У 2013 році лідера політичної партії «За конкретні справи» Олександра Герегу обрано президентом Федерації важкої атлетики України, і відтоді в Українській важкій атлетиці відбулися значні зміни. Спортсмени тренуються у прекрасних сучасних умовах, забезпечені збалансованим харчуванням, здійснюють поїздки на змагання та здобувають нагороди. На святкуванні 120-ї річниці Української важкої атлетики, яку відзначали в рамках Чемпіонату України у м. Хмельницькому, з подяками та вітальними словами за підтримку важкої атлетики та значний внесок у розвиток спортивної інфраструктури України і Хмельниччинидо Олександра Гереги звернулися президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, міністр молоді та спорту Ігор Жданов та президент Міжнародної федерації важкої атлетики Томаш Аян.

- Якби в Україні було б хоча б п’ять президентів федерацій різних видів спорту таких, як Олександр Герега, - зауважив Сергій Бубка, - то у нас було б значно більше спортивних досягнень. Оскільки Олександр Володимирович дбає по-справжньому про спортсменів-важкоатлетів, про те, щоб вони в нових спортивних клубах тренувалися й досягали вершин і прославляли Україну на світових помостах.

Отже, потужна команда політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», очолювана лідерами, народними депутатами України Олександром Герегою та Андрієм Шиньковичем, і надалі відкриватиме спортивні комплекси та клуби, оновлюватиме шкільні спортивні зали та майданчики, турбуватиметься про молоде покоління українців, їхнє здорове та успішне майбутнє!

  

Останні новини

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт