Соціальна рівновага

Соціальна рівновага – попри все

Будучи обраним народним депутатом України у 2012 р. Олександр Володимирович Герега завжди намагався дбати про соціальний захист населення. Ставав надійним помічником у реконструкції об’єктів, які являються надважливими для суспільства. Серед них і навчальні заклади, будинки культури та храми. Не оминав увагою і медичні заклади, і культурно-просвітницьке життя подолян.

«Для наших людей головне – відчувати себе потрібними, розуміти, що про них є кому подбати. А для мешканців Хмельниччини за останні 5 років таким надійним партнером став народний обранець Олександр Герега», – говорять в громадських приймальнях Олександра Володимировича.

Люди вже звикли, що в разі якогось лиха чи виникнення проблем, які потребують швидкого вирішення, треба звертатись в приймальню. Не лише на своєму виборчому окрузі №192 вирішив працювати парламентар. Об’єднавши в єдину команду політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» небайдужих та дієвих людей Хмельниччини, збільшив об’єми робіт, а відтак і користі.

На карті Хмельниччини немає такого району, де б не працювала команда. А робота її видна у всьому неозброєним оком – це і підсип доріг, і постійна співпраця з садочками та школами, медичними установами, храмами та громадами в цілому. Тисячі подолян завдяки команді Олександра Володимировича Гереги зуміли відвідати історичні, культурні та духовні місця України. Понад 6000 дітей стали переможцями різноманітних змагань та фестивалів, в наслідок чого зуміли також подорожувати та оздоровлюватись.

  

Постійно працюють і з ветеранськими та громадськими організаціями, діяльність яких спрямована на підтримку людей. З початком адміністративно-територіальної реформи новообрані голови мали можливість консультуватися з кращими фахівцями галузей, що дало неабиякий результат – соціальний захист людей став значно доступнішим. Чимало консультацій надавали працівники приймалень людям під час оформлення субсидій та пільг, переоформленні спадщини чи отриманні посвідчень. Останнє досить актуальне серед учасників антитерористичної операції. Все частіше воїни звертаються за допомогою в отриманні пільг, земель та нагород.

  

Не забуває команда політичної сили «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» про свій обов’язок на законотворчій ниві. Будучи народним депутатом України, Олександр Володимирович подав і зареєстрував 49 законопроектів, 3 з яких вже стали діючими законами. Важливо відзначити неоціненну допомогу мешканцям гуртожитків (Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання реалізації житлових прав мешканців гуртожитків»). Завдяки прийнятому нормативному акту ті, хто мешкає в гуртожитках понад 5 років, матимуть можливість приватизувати помешкання. А таких громадян в Україні нараховується понад 500 000.

  

Працюють депутати і місцевих рад від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ». Активно беруть участь в обговоренні суспільно-важливих проблем та все частіше стають учасниками їх вирішення. Чого варте рішення Хмельницької обласної ради про зведення нового корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні. Навесні 2017 р., попри критику та незадоволення депутатського корпусу, представники найбільшої фракції в Хмельницькій обласній раді – політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» – зуміли переконати всіх у необхідності розпочати будівництво.

Не лише на сесіях чи засіданнях постійних комісій працюють депутати. Постійні зустрічі та діалоги з мешканцями області дають можливість більш детально вивчати ситуацію та покращувати її.

За менше ніж два роки команда політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» зуміла досягнути чималих змін, як і її лідер Олександр Герега – кожен намагається стати корисним суспільству, бути ближчим до мешканців області та давати приклад іншим. 

Останні новини

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт