Сильна армія

Ніхто так не цінує мир, як той, хто бачив війну

Україна вже не одне століття поспіль виборює власну незалежність. І не лише полум’яним словом та щирим прагненням вільної української душі, а й вогнем і мечем. Сьогодні усі ми із щемом у серці переживаємо війну на сході нашої країни, оплакуємо непоправний біль втрат, а головне – усіма силами намагаємось допомогти.

Позиція команди «За конкретні справи» з перших днів антитерористичної операції є незмінною: допомога військовим – найкращий спосіб підтримки наших земляків у складний момент. Один з лідерів політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Олександр Володимирович Герега неодноразово наголошував:

«Допомога Збройним Силам України сьогодні є найважливішою справою, яку ми можемо зробити заради припинення війни на нашій українській землі».

І ці слова вже підтверджені вагомими конкретними справами. Українській армії надано допомогу на суму близько 17 мільйонів гривень. У тому числі закуплено: бронежилети покращеної якості, шоломи кевларові, матеріали для ремонту приміщень, спальні мішки, каремати, колючий дріт, мішки поліпропіленові для обладнання блок-постів, медикаменти, тепловізори, приціли нічного бачення, тактичні рюкзаки, мотопомпи, компресори, високопотужні дизельні генератори, продукти харчування, різні засоби маскування, спецтехніку для розвідників та саперів, запчастини до автомашин.

Сім’ям військовослужбовців Хмельниччини неодноразово була надана матеріальна допомога у знак особистої підтримки воїнів.

Сьогодні на Хмельниччині 44 неповнолітні дитини залишись без батьківського тепла через страшні події на сході. Щоб підтримати родини загиблих військовослужбовців, учасники з’їзду політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» прийняли рішення про грошову виплату дітям, чиї батьки загинули у зоні АТО. Щомісячно до повноліття з Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» 44 дітям виплачується стипендія у розмірі 2000 грн. Постійно надається допомога за потребою і батькам та рідним загиблих.

Народними депутатами України Олександром Володимировичем Герегою та Андрієм Васильовичем Шиньковичем був ініційований законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії і їх соціального захисту», який передбачає першочергове безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням інвалідів війни, які брали участь в АТО.

Цей проект розглядався на засіданні Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю та знайшов підтримку.

Питання АТО, літакобудування розглядались і на Комітеті ВРУ з питань податкової і митної політики, в якому працює народний депутат України Олександр Герега. Зокрема, було розглянуто і рекомендовано Верховній Раді України ухвалити за основу та в цілому низку законопроектів, спрямованих на підтримку підприємств, що виробляють продукцію для потреб АТО.

Всі осередки політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» підтримали ініціативу «Благодійного фонду охорони здоров’я військовослужбовців Хмельниччини» щодо збору коштів на будівництво ліфту у Хмельницькому військовому госпіталі.

Народний депутат України Олександр Володимирович Герега та команда «За конкретні справи» отримали величезну кількість відзнак, подяк від військових командирів, родин воїнів-учасників АТО, волонтерських організацій. Робота щодо зміцнення боєздатності збройних сил України триває і надалі.

  

Останні новини

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт