Якісна освіта

«Освіта – це вміння правильно діяти в будь-яких життєвих ситуаціях» (Джон Хіббен)

Конкретні справи народного депутата України Олександра Володимировича Гереги та політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» давно стали синонімом підтримки галузі освіти та її закладів. Діти – це наше майбутнє, яке потребує реальних інвестицій вже сьогодні. За словами Олександра Володимировича, якщо створити для наших дітей необхідні умови для навчання, виховання, фізичного і духовного розвитку, їхній потенціал зросте в рази. Хіба може засвоїти матеріал учень в школі, коли у класній кімнаті не дотримано температурний режим, відсутні комп’ютерна техніка, нові меблі тощо?

Впродовж останніх років своєї діяльності команда «За конкретні справи» на чолі з Олександром Герегою своїми справами кардинально змінює умови навчально-виховного процесу в Городоцькому, Дунаєвецькому, Чемеровецькому, Ярмолинецькому районах Хмельницької області.

У школах цих районів рясніють нові покрівлі, вікна, двері, у десятках дошкільних та шкільних навчальних закладів відремонтовані спортивні зали, шкільні їдальні, встановлені нові комп'ютерні класи, завезено шкільні меблі, сучасне навчальне обладнання, мультимедійні дошки. Більше року партія «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» працює у Красилівському, Ізяславському, Теофіпольському, Білогірському районах та м. Нетішин на Хмельниччині, але вже також є багато результатів роботи.

Білогірський НВК отримав нові меблі

Шкільна їдальня Тиннянської ЗОШ І-ІІІ ст. на Дунаєвеччині отримала нове обладнання, місце для харчування, меблі, посуд

В Летавській ЗОШ перекрили дах, утеплили, поштукатурили школу

Лише за останні два роки 305 загальноосвітніх навчальних закладів та 294 садочки Хмельниччини отримали понад 200 тонн масляних та водоемульсійних фарб, лаків та розчинників для ремонтів шкільних приміщень.

ДНЗ та школи Городоцького та Ярмолинецького районів забезпечено палітрою масляних та емульсійних фарб з розчинниками

Понад З тис. дітей Хмельниччини влітку оздоровилися на Чорноморському узбережжі, взимку учасники та переможці багатьох дитячих проектів, організованих командою «За конкретні справи», насолоджувались красою зимових Карпат, побували на екскурсіях у столиці нашої державі – Києві, відвідали багато пам'ятних та історичних куточків України.

Часто заміна даху чи вікон відігравала для шкільного приміщення доленосну роль. Наприклад, перекритий свого часу дах Жердянської ЗОШ Чемеровецького району врятував заклад від страшного лиха. Градобій, який прокотився краєм у 2016 році, міг просто зрешетити старий шифер. З новим перекриттям школа – єдина в селі – не постраждала від стихії. І таких прикладів сотні.

А скільки подарунків зроблено до свята 1 вересня. Практично кожна школа 192-го і 189-го виборчих округів, крім традиційних канцелярських наборів першокласникам, отримала відремонтований дах, утеплений фасад, бруківку, заміну вікон, комп’ютерний клас, капітальні ремонти спортзалів та багато інших подарунків, які якісно змінили процес навчання. Є яскраві приклади капітально відремонтованих приміщень ЗОШ і ДНЗ, що вивело заклади на новий рівень.

Дякуючи Олександру Герезі сотні дітей мають можливість розкрити свій творчий талант. Про це свідчать конкурси, присвячені новорічно-різдвяному циклу свят, Дню захисту дитини та інші. Також учні Чемеровецького НВК №2 втілили в життя свою мрію – діти змакетувати площу біля пам'ятника Т. Г. Шевченку в райцентрі, а народний обранець «оживив» макет. Учні за свою креативність побували в Львові на екскурсії.

 

Нагородження переможців конкурсу "Створи новорічну іграшку своїми руками"

Завдяки активній позиції депутатів всіх рівнів від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» вирішується чимало освітянських проблем, зокрема, недопущення припинення діяльності окремих шкіл, здійснення підвозу учнів та інші. Й надалі освіта займатиме першочергову ланку в діяльності команди політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» і її лідерів – народних депутатів України – Олександра Гереги та Андрія Шиньковича.

Останні новини

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт