Про партію

Ініціатори створення політичної партії “За конкрені справи”, представники різних національностей, релігійних конфесій, різного соціального статусу, професій та віку. Саме прості і працьовиті мешканці Хмельниччини, авторитетні підприємці і депутати, громадські діячі і волонтери спонукали нашого Лідера Олександра Герегу та нас - його соратників створити в цьому році політичну силу.

Сьогодні нас вже десятки тисяч однодумців. Ми з 2012 року, утворивши громадську організацію “За конкретні справи”, працюємо в усіх сферах життєдіяльності Хмельниччини. Але нинішнє виборче законодавство ставить однією з вимог – участь в політичному житті через політичну партію. Втім, для нас – однодумців обєднатись в політичну партію стало природнім процесом, адже окрім активності в конкретних справах, нас об'єднують спільні світогляні цінності. Серед них чільне місце займають соціальна справедливість, демократичні принципи формування влади, соціально орієнтоване ведення бізнесу, прагнення європейських стандартів. І в основі усього цього непохитні любов до усього українського з нашими традиціями, культурную спадщиною, мовою, мистецтвом та повага до усіх, хто любить українську землю та працює в ім'я України.

Нас об'єднує прагнення до змін в усіх сферах життя людини. Ми вкрай занепокоєні ситуацією в країні і в тому числі в економічній та соціальній сферах Хмельниччини. Водночас ми належимо до тих людей, які не стоять осторонь проблем, а шукають шляхи їх вирішення. Ми не чекаємо, а діємо. Ми здійснюємо зміни своєю наполегливою працею і громадянською позицією, але вважаємо, що зміни можливі за умови виваженого підходу, поступального процесу і миру, громадської єдності і доброзичливого ставлення один до одного не залежно від бачення шляхів розвитку країни.

Ми впевнені, що позитивні, масштабні і кардинальні зміни можливі тільки за умови припинення кровопролиття і руйнації. Ми впевнені, що дві революції, які відбулися в Україні достатньо вплинули на свідомість громадян, пробудивши почуття паріотизму та гідності. І сьогодні час консолідації нації, час еволюційних поступальних перетворень.

Сьогодні Хмельниччина стає територією початку докорінних перетворень в Україні. Політична партія “За конкретні справи” розробляє ефективні методики та програми, втілення яких спроможне дати швидкі результати в упаравлінні селом, селищем, містом, районом та областю.

Отримавши після місцевих виборів представництво партії в органах місевого самоврядування усіх рівнів рад ми протягом найближчих 2 років доведемо діяєвість цих методик та програм на Хмельниччині. І з 2018 року хмельничани очолять початок докорінних перетворень в усій Україні.

Наша основна ідеологія - пряма народна демократія. Кожен громадянин області братиме участь у розподілі спільних фінансів територіальних громад, контролі за їх використанням та прийнятті рішень, які безпосередньо стосуються життя кожного.

Ми вважаємо, що Україні потрібен двохпалатний парламент, тоді партійна конкуренція не заважатиме розвитку економіки, а участь в управлінні державою буде здійснюватись з участі представників усіх областей України.

Ініціатори  створення нашої партіі “За конкретні справи”  вважають, що місцеві вибори 2017 року – це виклик для України. Це історичний шанс дати старт розвитку регіонів, малих міст, окремих районі, а також перезавантажити процес розвитку сіл. Вибори до органів місцевого самоуправління 2015 року – це можливість побудувати міцну систему управління на місцевому рівні, що стане запорукою швидуких та якісних змін. Але в центрі усіх перетворень стоять інтереси людини.

Створення політичної партії “За конкретні справи” – це можливість для усіх мешканців Хмельниччини стати одний цілим. Час вимагає від нас єдності на засадах земляцтва, любові до Поділля, прагнення працювати заради майбуьнього наших подільських дітей.

Запрошуємо усіх в лави нашої партії. Віримо, що результат нашої спільної роботи залежить виключно від щирості прагнень, відданості у праці та непохитності у вірності курсу України на європейський вектор, демократичні цінності та верховенство права.

 

Звернення
політичної партії “За конкретні справи”
до громадськості Хмельницької області

Ми, делегати з'їзду політичної партії “За конкретні справи” звертаємось до громадськості Хмельницької області із закликом до єдності та консолідації зусиль усіх небайдужих людей. Тих, хто вірить в світлий завтрашній день України і Хмельниччини зокрема. Тих, хто готовий своєю працею встановлювати мир та спокій, стабільність та розвиток, порядок та справедливість.

Багатотисячна команда організації “За конкретні справи” вважає, що примирення та порозуміння – це основа для позитивних перетворень. Численні жертви Революції Гідності, тисячі відданих життів, покалічених доль та спустошених душ війни на сході – це жахлива ціна, яку сплатив український народ за право бути вільним і самостійним, за право бути рівним серед країн світу, за можливість чути українську мову, українську пісню та поезію, бачити усміхнені обличчя українських дітей.

З поваги та світлої пам'яті до загиблих героїв, дбаючи за цілісність України ми заявляємо: ніхто сьогодні не має права пропагувати насилля та ворожнечу. Порядок та спокій в містах та селах, в день і вночі має бути сповна встановлений. Суворе покарання за порушення порядку має забезпечуватись на засадах рівності усіх перед законом не залежно від колишніх заслуг, статусів чи посад. 

Застосування зброї на тій частині України, де немає війни, де мешкають мирні люди, має жорстко присікатись.

Боротьба з корупцією та хабарництвом має починатись з публічного викриття та покарання злочинців. Чиновник, який вимагає хабар має назавжди залишитись у минулому.

Нове скликанням місцевих рад ми пов'язуємо з поверненням уваги з боку влади до вчительства, медичних та соціальних працівників, працівників культури.

Зростання економіки  області, розвиток підприємництва та виробництва, розбудова соціальної інфраструктури, розвиток спорту – це першочергові перетворення, які вкрай потрібні Хмельниччині і які для нашої політичної сили є пріоритетами в роботі. І саме навколо конкретних справ ми закликаємо мобілізуватись усіх мешканців області.

Ми впевнені, що об'єднання зусиль прогресивних патріотичних сил під час виборів до органів місцевого самоврядування призведе до формування нових ефективних місцевих рад, які будуть здатні до проведення якісних змін в усіх сферах життєдіяльності Хмельниччини, на всій території області.

Єднаймося і творімо добро! Слава Україні!

Останні новини

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт