Команда

Уляна Ткаченко

ТКАЧЕНКО УЛЯНА ЮРІЇВНА 
 
Народилась 1987 р. у родині вчителів.
 
Після школи, яку закінчила на відмінно, вступила на історичний факультет Одеського національного університету імені І. І. Мечникова. Історична спеціалізація сприяла розширенню кругозору, розумінню свого коріння, навчила працювати з історичними документами, зберігати українські традиції. Крім того, освіта забезпечила знаннями з основ політології, державного устрою, міжнародних відносин. Завдяки організаторському хисту, згуртувала навколо себе колектив однодумців, які разом влаштовували обрядові свята, благодійні акції, творчі концерти, спортивні змагання – любов до громадської роботи у Уляни зародилася ще у юності.
 
Трудову діяльність розпочала у компанії «Епіцентр К». Виняткові здібності, наполегливість та відповідальність сприяли стрімкому кар'єрному росту вчорашньої студентки: від продавця непродовольчих товарів – до асистента голови товариства. І це лише за три роки! Бо, як зазначає Уляна Юріївна, в «Епіцентрі» цінують не твої зв'язки чи протекцію, а професіоналізм. «Епіцентр» розвинув в Уляні багатогранні якості. Завдяки роботі в національній мережі, отримала унікальний досвід праці з найбільшими компаніями в Україні та світі. Під час чисельних відряджень вивчала досвід успішних європейських підприємств, на міжнародних виставках засвоїла тактику ведення переговорів. Активний та прогресивний стиль компанії «Епіцентр» навчив її працювати швидко, ініціативно, професійно.
 
З грудня 2012 р. Уляна Ткаченко працює помічником народного депутата України Олександра Гереги у 192-му виборчому окрузі Хмельницької області (Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький і Ярмолинецький райони), зосереджуючи зусилля в Дунаєвецькому районі.
 
З листопада 2015 р. - депутат Хмельницької обласної ради від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ». Детально володіє місцевою проблематикою, є куратором ряду проектів, спрямованих на розвиток соціальної інфраструктури та покращення добробуту дунаєвчан.
 
З серпня 2018 - 2019 рр. - голова депутатської фракції політичної партії "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ" Хмельницької обласної ради. 
 
Одним із пріоритетів для неї є опіка дітьми. Адже сама матір – виховує доньку Мирославу.
 
Уляна Ткаченко ніколи не стоїть осторонь чужого горя та завжди намагається знайти шляхи підтримки. Як вмілий організатор займалася збором коштів на лікування хворих дітей. 
 
Високу оцінку Ткаченко У. Ю. дав народний депутат України Герега О.В.: «За багато років нашої співпраці мені жодного разу не довелося засумніватися у її високій кваліфікації. Саме такі, як Уляна Юріївна Ткаченко, повинні представляти Дунаєвеччину в обласній раді».
 
Працюючи із народним депутатом України, Уляна Юріївна приймала участь у всіх благодійних справах, постійно навчається, набуває безцінного досвіду, подільський край став для неї рідною домівкою.
 
Виборці надали високу довіру, обравши її депутатом Хмельницької обласної ради, де Уляна Ткаченко з великим прагненням зможе використати набутий досвід для покращення життя людей, зростання їх добробуту, утвердження добра і справедливості, розвитку подільського краю та Дунаєвеччини, зокрема. Дунаєвеччина розпочала своє перевтілення три роки тому і системна робота буде продовжуватись надалі. Дунаєвецький район заслуговує на якісні зміни заради гідного майбутнього.       
 
 
Головна мета та завдання в Хмельницькій обласній раді:
 
Відстоювання соціальних та громадянських прав жителів Дунаєвецького району, свого округу та Хмельниччини в цілому:
  1. Забезпечення прозорості роботи, запобігання будь-яким корупційним проявам в Хмельницькій обласній раді.
  2. Стимулювання інвестиційної активності, здійснення заходів по залученню добросовісних інвесторів, які створять робочі місця та запустять економіку району.
  3. Створення та реалізація проектів щодо розвитку талановитих дітей та молоді. Поширення спорту та створення належних умов для тренувань.
  4. Створення умов для розвитку Малієвецької зони – як туристичної перлини Дунаєвеччини.