Команда

Уляна Ткаченко

ТКАЧЕНКО УЛЯНА ЮРІЇВНА 
 
Народилась 1987 р. у родині вчителів.
 
Після школи, яку закінчила на відмінно, вступила на історичний факультет Одеського національного університету імені І. І. Мечникова. Історична спеціалізація сприяла розширенню кругозору, розумінню свого коріння, навчила працювати з історичними документами, зберігати українські традиції. Крім того, освіта забезпечила знаннями з основ політології, державного устрою, міжнародних відносин. Завдяки організаторському хисту, згуртувала навколо себе колектив однодумців, які разом влаштовували обрядові свята, благодійні акції, творчі концерти, спортивні змагання – любов до громадської роботи у Уляни зародилася ще у юності.
 
Трудову діяльність розпочала у компанії «Епіцентр К». Виняткові здібності, наполегливість та відповідальність сприяли стрімкому кар'єрному росту вчорашньої студентки: від продавця непродовольчих товарів – до асистента голови товариства. І це лише за три роки! Бо, як зазначає Уляна Юріївна, в «Епіцентрі» цінують не твої зв'язки чи протекцію, а професіоналізм. «Епіцентр» розвинув в Уляні багатогранні якості. Завдяки роботі в національній мережі, отримала унікальний досвід праці з найбільшими компаніями в Україні та світі. Під час чисельних відряджень вивчала досвід успішних європейських підприємств, на міжнародних виставках засвоїла тактику ведення переговорів. Активний та прогресивний стиль компанії «Епіцентр» навчив її працювати швидко, ініціативно, професійно.
 
З грудня 2012 р. Уляна Ткаченко працює помічником народного депутата України Олександра Гереги у 192-му виборчому окрузі Хмельницької області (Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький і Ярмолинецький райони), зосереджуючи зусилля в Дунаєвецькому районі.
 
З листопада 2015 р. - депутат Хмельницької обласної ради від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ». Детально володіє місцевою проблематикою, є куратором ряду проектів, спрямованих на розвиток соціальної інфраструктури та покращення добробуту дунаєвчан.
 
З серпня 2018 - 2019 рр. - голова депутатської фракції політичної партії "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ" Хмельницької обласної ради. Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ». Заступник голови постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму. Керівник депутатської групи «Хмельниччина інвестиційна».
 
25 жовтня 2020 року на місцевих виборах від Хмельницької обласної організації політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» обрана депутатом Хмельницької обласної ради 8 скликання.
 
Голова фракції політичної партії  «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ». Член депутатської групи “Єдність”. Член постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів.
 
24 серпня 2021 року з нагоди 30-річчя з Дня Незалежності України, відповідно до розпорядження голови Хмельницької ОДА, Уляна Ткаченко нагороджена відзнакою «За заслуги перед Хмельниччиною».
 
* * *
 
Одним із пріоритетів для Уляни Ткаченко є опіка дітьми. Адже сама матір – виховує доньку Мирославу.
 
Уляна ніколи не стоїть осторонь чужого горя та завжди намагається знайти шляхи підтримки. Як вмілий організатор займалася збором коштів на лікування хворих дітей. 
 
Високу оцінку Ткаченко У. Ю. дав народний депутат України Герега О.В.: «За багато років нашої співпраці мені жодного разу не довелося засумніватися у її високій кваліфікації. Саме такі, як Уляна Юріївна Ткаченко, повинні представляти Дунаєвеччину в обласній раді».
 
Працюючи із народним депутатом України, Уляна Юріївна приймала участь у всіх благодійних справах, постійно навчається, набуває безцінного досвіду, подільський край став для неї рідною домівкою.
 
Виборці надали високу довіру, обравши її депутатом Хмельницької обласної ради, де Уляна Ткаченко з великим прагненням зможе використати набутий досвід для покращення життя людей, зростання їх добробуту, утвердження добра і справедливості, розвитку подільського краю та Дунаєвеччини, зокрема. Дунаєвеччина розпочала своє перевтілення три роки тому і системна робота буде продовжуватись надалі. Дунаєвецький район заслуговує на якісні зміни заради гідного майбутнього.       
 
 
Головна мета та завдання в Хмельницькій обласній раді:
 
Відстоювання соціальних та громадянських прав жителів Дунаєвецького району, свого округу та Хмельниччини в цілому:
  1. Забезпечення прозорості роботи, запобігання будь-яким корупційним проявам в Хмельницькій обласній раді.
  2. Стимулювання інвестиційної активності, здійснення заходів по залученню добросовісних інвесторів, які створять робочі місця та запустять економіку району.
  3. Створення та реалізація проектів щодо розвитку талановитих дітей та молоді. Поширення спорту та створення належних умов для тренувань.
  4. Створення умов для розвитку Малієвецької зони – як туристичної перлини Дунаєвеччини.