Команда

Вадим Лозовий

Я, Вадим Лозовий, маю досвід, маю совість. Відчув, що після обрання нового президента в суспільстві є величезний запит на зміни, на досвідчених та професійних людей. Впродовж останніх 4-х років активно працював над розвитком Хмельниччини, тому знаю проблеми, які хвилюють наших людей. І знаю, як їх розв’язати. Готовий допомагати новій владі втілити це у життя. Я зміг вивести область з 21-го місця в десятку кращих, зміг дати новий імпульс розвитку області, тому знаю, що робити на державному рівні.

Народився 30 січня 1971 року в місті Києві. Навчався у Київській школі №79. У 2007 році закінчив Національний університет харчових технологій. Отримав диплом магістра з економіки та права.

Трудову діяльність розпочав у 1994 році товарознавцем ЗАТ «Фірма Сантехніка» (м. Київ). Свій шлях розпочав з посади простого комірника, тому завжди відстоюю інтереси простих людей. У 2015 році став заступником генерального директора ТОВ «Епіцентр К».

За час роботи створив десятки тисяч робочих місць, збудувавши та запустивши роботу 9-ти торгових центрів.

З травня 2018 до червня 2019 року очолював Хмельницьку обласну державну адміністрацію. Наразі є депутатом обласної ради VII скликання.

Пропрацювавши в області, побачив багато проблем, які хочу вирішити для людей!

Сили на натхнення я черпаю у своїй родині, адже дружина Олена – моя надійна підтримка та мудрий порадник. Мої донечки – Діана та Вероніка – то мої душа і серце, мої найкращі емоції.   

Сім’я – моя радість і гордість. Підтримуючи один одного, ми разом йдемо вперед, у завтрашній  день. Я переконаний, що він буде успішним та щасливим для всіх нас, для нашої рідної України!