Команда

Неоніла Андрійчук
Сильна команда! Сучасна Городоччина!
Неоніла Андрійчук, кандидат на посаду голови Городоцької міської територіальної громади на виборах 25 жовтня 2020 року. Об’єднавши досвід та молодість Неоніла Андрійчук зібрала команду професіоналів, із якими йде на вибори, щоби втілити в життя концепцію сучасної Городоччини.

Пріоритети:

Створення робочих місць
Доступність медицини
Аудит вартості та якості комунальних послуг
Дозвілля та нова якість життя
Створення соціальногопобутової інфраструктури для села

Звернення до громади:

Шановні жителі громади!
Напередодні виборів дозвольте звернутися до кожного з вас. Городок – це моя мала батьківщина. Тут я народилася, виросла, одружилася, тут зростали мої діти, тут живу тепер. Добре знаю Городоцький район з його минулим, теперішнім та по-справжньому хвилююся за його подальше майбутнє. Знаю його людей – працьовитих, порядних і мудрих. Позаду залишено чимало реалізованих спільно з вами проектів у Городку та селах району. Це й залучені інвестиційні кошти з державного, обласного та інших благодійних бюджетів, це й нові системи водопостачання та водовідведення, очисні споруди, забезпечення медиків засобами захисту та обладнанням тощо. Довелося сприяти завершенню будівництва довгобуду Городоцької лікарні, де створено комфортні умови для пацієнтів. Працівники закладів освіти, соціального захисту, культури можуть багато розповісти про співпрацю з нами та надану допомогу. Усе, що зроблено, – це добре, однак важливо, що ми можемо зробити для нашої громади та людей надалі. Новий проект розбудови ОТГ «Розвиток Городоччини», який запропонував народний депутат України, голова політичної партії «За конкретні справи» Олександр Герега – це гарне майбутнє нашого краю та наших дітей. Це нові плани, нові об’єкти, нові робочі місця, розвиток громади та потенціалу сіл. Проект – це різностороннє бачення й новий задум: будівництво
великого інноваційного центру, його офісу, готелю, парку, облаштування зон відпочинку, розвиток інфраструктури й соціально-культурних об’єктів у селах та багато-багато чого іншого. Вірю, що нам вдасться успішно реалізувати все задумане, а отже, молодь матиме нові робочі місця, бюджет громади отримає чималі надходження, а це - нові тротуари, якість доріг, зони відпочинку, туристична привабливість та вирішення інших нагальних проблем, що хвилюють людей. Тому з усією відповідальністю я прийняла пропозицію балотуватися на посаду Городоцького міського голови, щоб, опираючись на вашу підтримку, спільно з командою професіоналів розбудовувати наше місто та кожне село об’єднаної територіальної громади. Пропоную знову усім нам об’єднатися навколо майбутнього Городоцької ОТГ. Особливі сподівання покладаю на активну молодь, на людей з досвідом та професіоналів з усіх сфер життєдіяльності, які по-справжньому переймаються майбутнім нашого спільного дому – Городоччини. Я щиро вірю, що завдяки нашим об’єднаним зусиллям ми перетворимо територіальну громаду на комфортне місце праці та життя тут кожного з вас.
З повагою, кандидат на посаду Городоцького міського голови Неоніла Андрійчу

Біографія:

Андрійчук Неоніла В’ячеславівн

Народилася 3 квітня 1960 р. в м. Городок Хмельницької області.

Освіта вища.

У 1981 р. закінчила Тернопільський фінансово-економічний інститути за спеціальністю «Планування промисловості».

Трудова діяльність:

1981-2000 рр. — економіст на Городоцькому верстатобудівному заводі.

2000-2012 рр. — начальник управління праці та соціального захисту населення Городоцької районної державної адміністрації.

З 2012 по червень 2016 рр. — помічник-консультант народного депутата України Гереги Олександра Володимировича.

Громадська і політична діяльність:

Депутат Городоцької районної ради шостого скликання (2010-2015 рр.).

З листопада 2015 р. — депутат Хмельницької обласної ради від політичної партії “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”.

З червня 2016 р. до сьогодні — перший заступник голови Хмельницької обласної ради.