Команда

Олександр Савчук

САВЧУК ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ

Народився 31 серпня 1965 р.

Освіта вища.

1986-1998 рр. – працював в карному розшуку Якутії та Чемеровеччини.

2000-2015 рр. – займався підприємницькою діяльністю в сфері нерухомості.

З 2012-2018 рр. – керівник громадської приймальні народного депутата України Гереги О.В. у Чемеровецькому районі.

З 2 лютого 2015 р. – доброволець 8-го окремого полку спеціального призначення, командир відділення розвідників, учасник АТО.

З листопада 2015 р. – депутат Хмельницької обласної ради від політичної партії "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ".

З 2018 р. – перший заступник ТОВ "Оболонь Агро".

Пріоритетні напрямки роботи:

Допомога у проведенні ремонту сільських доріг, першочергово дороги с. Ружа – с. Мар’янівна, перетворення їх з «мінного поля» у життєві артерії.

  • Сприяння у правовому вирішені питання щодо правомірності використання земельної ділянки яка виділена під Зарічанський  сільськогосподарський ринок. Спрямування доходів від діяльності ринку на розвиток громади села Зарічанка.
  • Усунення усіх бюрократичних та корупційних перешкод в реєстрації прав на земельні паї.
  • Захист інтересів сільських громад при вирішенні питань, щодо їх об'єднання. Кожна громада має самостійно вирішувати питання доцільності об'єднання, знати усі позитивні та негативні надбання що стануть результатами таких змін. Ніякого «аврального» об'єднання.
  • Забезпечення необхідних умов щодо фізичного розвитку дітей, відновлення шкільних стадіонів , спортивних залів та площадок.
  • Сільські ФАПи та амбулаторії мають бути теплими в холодну пору та забезпечені усіма необхідними засобами первинної діагностики та допомоги.
  • Селу потрібні робочі місця. Працьовиті руки та робочі місця мають об'єднатись на славній Чемеровеччинні.

Шановні подоляни!

Я вірю і ніхто не зможе мене переконати в іншому, що загибель «Небесної сотні» та наших вояків на Сході не були марними. Саме їхньою кров'ю наша Україна повинна омитись від бруду корупції, безкарності чиновників – «слуги народу» не будуть його «рабовласниками». Зміни можна і потрібно робити кожного дня конкретними справами, незмінні – це любов до України!

Контактна інформація:

Електронна адреса: chm@spravy.org.ua

Службовий телефон: 9-26-60

Мобільний телефон: 067-440-95-71