Команда

Олександр Герега

Герега Олександр Володимирович народився 27 червня 1967 року в м. Городок Хмельницької області у робітничій сім’ї. Батьки працювали на верстатобудівному заводі: батько – токарем 6-го розряду, а мати – в інструментальному цеху.

В 1984 році закінчив середню школу №1 у м. Городок Хмельницької області.

З 1984 по 1985 роки навчався у Городоцькому філіалі Хмельницького ПТУ №17.

З 1985 по 1987 роки проходив строкову службу у лавах радянської армії.


 

З 1987 по 1990 роки навчався у Хмельницькому кооперативному технікумі. Вищу освіту здобував у Львівській комерційній академії, спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування».

Трудову діяльність розпочав ще у шкільному віці: у період шкільних канікул працював вантажником на хлібозаводі, у радгоспі - на заготівлі ягід та підготовці тари для них. Після закінчення технікуму працював експедитором Городоцької міжрайбази.

З 1991 року заснував власну справу. Розпочав з продажу керамічної плитки та сантехніки. У 1996 році відкрив свій перший магазин роздрібної торгівлі. У 2003 році заснував Товариство з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К». Сьогодні воно відоме, як найбільша в Україні мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр», де працює більше 20 тисяч працівників. З 2003 до жовтня 2012 роки очолював Товариство з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К».

В листопаді 2012 року був звільнений з цієї посади у зв’язку із обранням народним депутатом України від 192-го виборчого округу Хмельницької області до Верховної Ради України VII скликання. На позачергових парламентських виборах 26 жовтня 2014 року в тому ж окрузі здобув переконливу перемогу, отримавши 73,86% голосів виборців, і був обраний народним депутатом України VIII скликання. Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Голова підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики. Член груп з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки; Королівством Іспанія; Італійською Республікою; Республікою Македонія; Республікою Польща.


 

У 2012 році заснував Хмельницьку обласну громадську організацію «За конкретні справи».

У 2013 році обраний президентом Федерації важкої атлетики України – всеукраїнської громадської організації.

8 квітня 2015 року удостоєний звання «Найкращий спортивний організатор року» за створення сприятливих умов для розвитку важкої атлетики в Україні та розбудову спортивної інфраструктури в рамках IX Всеукраїнської премії «Герої спортивного року».

  

16 червня 2017 року народного депутата України Олександра Володимировича Герегу обрано одним з 8 віце-президентів Федерації футболу України.

  

Головною метою свого життя вважає духовне та економічне відродження рідної Хмельниччини та всієї України.

Нагороджений орденом «Професіонал галузі» за вагомий особистий внесок у розвиток економіки України та професійне керівництво підприємством – лідером галузі. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України.

28 червня 2017 року Олександр Герега за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм нагороджений орденом «За заслуги» ІІ ступеня.

Має звання: «Заслужений працівник сфери послуг України» та «Почесний громадянин міста Городка».
 
Як Президент Федерації важкої атлетики України та віце-президент Федерації футболу України, Олександр Володимирович займається громадською роботою з популяризації та розвитку фізичної культури і спорту, зокрема, серед дітей, молоді та юнацтва, всі свої дії направляє на провадження оздоровчої, аматорської спортивної, культурної, освітньої та наукової діяльності, впровадження та реалізацію фізкультурно-спортивних та соціальних програм. Є ініціатором створення спортивних клубів «Епіцентр».
 
Так, 16 жовтня 2014 р. у Городку відбулися історичні грандіозні події – відкриття сучасного європейського спорткомплексу «Епіцентр» та Чемпіонату України з важкої атлетики. 3 липня 2015 р. – відкриття нового спортивного комплексу «Епіцентр» у м. Хмельницький. 16 жовтня 2015 р. – відкрито важкоатлетичний спортивний комплекс «Епіцентр» у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області. 12 листопада 2016 р. – відкрито потужний сучасний спорткомплекс «Епіцентр» у с. Плужне Ізяславського району Хмельницької області. Також було проведено капітальні ремонти у спортивних залах 192-го виборчого округу.
 
  
 
Олександром Володимировичем Герегою та громадською організацією «За конкретні справи» організована і проведена значна робота з покращення матеріально-технічної бази житлових будинків Городоцького, Дунаєвецького районів Хмельницької області з надання матеріальної підтримки медичним та освітнім закладам, підприємствам та установам бюджетної сфери Хмельниччини. Лікарням, ФАПам, школам, дитячим садочкам, сільським клубам, храмам, церквам надаються будівельні матеріали і проводяться капітальні ремонти, здійснюється перекриття дахів, закупка меблів, комп’ютерної техніки, автомобілів швидкої допомоги, тракторів, снігоприбиральної машини та інше.

Засновник благодійного фонду «Фонд Олександра та Галини Герег».

Одружений. Дружина – Герега Галина Федорівна. Має двох дітей – доньку Вікторію та сина Тараса.

Останні новини

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт