Новини
Відбувся IV Всеукраїнський турнір СК «Епіцентр» із вільної боротьби
-
9 Травня 2026 р.
-
Прес-центр
9 травня в СК «Епіцентр» у м. Городку проходив IV Всеукраїнський турнір СК «Епіцентр» серед юнаків та дівчат із вільної боротьби, у якому взяли участь понад 30 команд з різних областей України, а це біля 300 учасників. Нашу Городоцьку секцію представляли 47 спортсменів.
На свято спорту завітали:
-
Прощук Едуард Петрович – народний депутат України, перший Віцепрезидент Асоціації спортивної боротьби України;
-
Косінський Артур Валерійович – перший заступник Городоцького міського голови;
-
Пантєлєєв В’ячеслав Іванович – Заслужений працівник фізичної культури та спорту України;
-
Ягронюк Павло Олександрович – Президент Асоціації боротьби Хмельницької області;
-
Канчалаба Валерій Олександрович – Віцепрезидент Асоціації вільної боротьби Хмельницької області;
-
Парамей Валерій Михайлович – директор СК «Епіцентр»;
-
Личак Валентин Григорович – Головний суддя змагань;
-
Гизлик Олександр – організатор турніру, тренер з вільної боротьби та інші.

Побажали юним спортсменам мирного неба над головою, високих спортивних досягнень, яскравих перемог, віри у світле майбутнє нашої незалежної України.

Городоцькі спортсмени вибороли такі нагороди:
-
Гизлик Захар, 24 кг – 1 місце
-
Петльований Сергій, 52 кг – 1 місце
-
Залуцький Любомир, 22 кг 2 місце
-
Шимков Андрій, 39 кг – 2 місце
-
Бардар Захар, 43 кг – 2 місце
-
Залуцький Захар, 47 кг – 2 місце
-
Шимков Петро, 62 кг – 2 місце
-
Копицяк Костянтин, 62 кг – 2 місце
-
Кирда Анастасія, 55 кг – 2 місце
-
Волошина Дарія, 62 кг – 2 місце
-
Комарніцький Олексій, 33 кг – 3 місце
-
Косінський Артем, 36 кг – 3 місце
-
Рудницький Максим, 42 кг – 3 місце
-
Талалай Владислав, 74 кг – 3 місце
Дякуємо Збройним силам України, завдяки яким відбулося це свято спорту.
