8 травня у м. Городок відбулось урочисте покладання квітів до Обеліску Слави. Цей день важливий для кожного українця, бо зло залишається непокараним. І саме нам випала доля його здолати.
Присутні вшанували пам‘ять загиблих хвилиною мовчання. У заході взяли участь депутат Хмельницької обласної ради Володимир Поворозник, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Городоцької міської ради Ольга Бистрицька, голова ГО «Волонтери Городоччини» Микола Зацерківний, голова організації ветеранів Городоцької міської ради Оксана Харкавлюк, заступник голови Городоцького структурного підрозділу Хмельницького обласного товариства політичних в’язнів, репресованих та членів їх сімей Анатолій Шелестинський, голова Спілки ветеранів Афганістану воїнів інтернаціоналістів Володимир Сайко а також жителі міста та громади.

Вічна шана всім, хто протистояв нацизму!
Вічна пам'ять та вдячність усім загиблим під час Другої світової війни та Героям, які загинули за Україну у збройній агресії росії.