Новини

В Греції завершився Чемпіонат Європи з важкої атлетики

«23 червня у Греції завершився Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 і до 17 років. Вкотре наші молоді спортсмени продемонстрували надзвичайні результати й гідно представили Україну на міжнародній арені!

Українська збірна досягла видатних успіхів: дівчата до 17 років здобули перше командне місце в заліку, а хлопці в обох вікових категоріях посіли п’яті місця. Загалом наші юні важкоатлети здобули 39 медалей, з яких 12 – золоті!

Особливо хочу відзначити досягнення наших абсолютних чемпіонок – Ангеліни Селіванової, Катерини Малащук та Софії Козак, які здобули по три золота. А Катерина Малащук у ваговій категорії до 45 кг навіть встановила новий рекорд Європи в ривку, взявши 68 кг.

Ще три золоті нагороди для збірної України здобули Сергій Котелевський та Аліна Дадерко. Сергій у ваговій категорії до 73 кг виборов золото в поштовху (155 кг) і сумі двоборства (280 кг), а Аліна у ваговій категорії до 59 кг отримала золото в ривку (80 кг).

Додатково нагородами різного ґатунку добірку української збірної поповнили Олександр Фіялко, Данило Куємжи, Іван Плоскіна, Вероніка Гончарова, Давид Гарбар, Михайло Малюк, Михайло Новосад, Поліна Кальник, Анна Король, Валентин Курдибаха та Владислав Голованов.

Ці результати є свідченням високого рівня підготовки наших спортсменів та їх відданості справі. Вітаю всіх важкоатлетів та їх тренерів з цими визначними досягненнями. Ви – гордість України! Федерація й надалі докладатиме максимум зусиль, щоб наші важкоатлети прославляли Україну на весь світ.

Бажаю подальших успіхів і нових перемог!» – наголосив народний депутат України, президент Федерації важкої атлетики України Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт