Новини

Розмінування територій України – актуальна тема сьогодення

«Розмінування територій України – дуже актуальна тема сьогодення. На жаль, ми є найбільш замінованою країною світу – близько 30% територій небезпечні для будівництва, обробки земель або проведення часу на природі. Через бойові дії ця площа продовжує зростати швидше, ніж ДСНС встигає розміновувати. З лютого 2022 року від вибухівки загинули 297 людей, поранено 669. І потрібно розуміти, що міни та інші вибухові залишки війни становитимуть загрозу ще протягом десятиліть.

Щоб покращити ситуацію, сьогодні на засіданні Комітету з колегами розглянули та одноголосно підтримали законопроєкти №11258 та №11259. Вони передбачають створення сприятливих умов для виробництва машин механізованого розмінування. Зокрема, пропонується звільнити від оподаткування митом та ПДВ складові, що ввозяться для виробництва чи ремонту машин механізованого розмінування, а саме:

  • матеріали;
  • вузли;
  • агрегати;
  • обладнання та комплектуючі вироби, зокрема, машинокомплекти.

Підтримка цих законопроєктів – це важливий крок до безпечного майбутнього нашої країни!» – наголосив народний депутат України Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт