Новини

Забезпечення стабільності енергетичної системи України

«Сьогодні в парламенті була Година запитань до Уряду, під час якої обговорювали забезпечення стабільності енергетичної системи України.

На жаль, енергетична інфраструктура України зазнала значних пошкоджень і ворог продовжує її нищити. Який комплекс заходів реалізується для стабілізації ситуації, розповів міністр енергетики Герман Галущенко:

  1. Децентралізація енергетики, що є частиною Енергетичної стратегії України. Десятки малих розосереджених об’єктів дозволять мінімізувати воєнні ризики під час масштабних атак на генеруючі потужності.
  2. Ремонт знищеної генерації, де це можливо.
  3. Ведуться перемовини з міжнародними партнерами, щоб покривати дефіцит імпортною електроенергією.
  4. Розвиток альтернативних джерел енергії. Зокрема міністр енергетики зазначив, що вони працюють над програмою пільгового кредитування на встановлення сонячних батарей, що дасть змогу забезпечити країну автономним електропостачанням.

Також у Верховній Раді виступила Малгожата Кідава-Блонська, маршалок Сенату Польщі. Вона продемонструвала підтримку й заявила, що Україна, як і Польща, повинна бути в ЄС і НАТО», - зауважив народний обранець Олександр Герега.

Фото: https://www.rada.gov.ua/

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт