Новини

Українська вишиванка – генетичний код українця

Привітання від Світлани Павлишиної, депутатки Хмельницької обласної ради:

«Відчувати себе частиною цілого – це бути сьогодні зодягненим у національний одяг, традицію, оберіг. Носити вишиванку на собі, в душі та думках – значить належати до великого спільного задуму і прямувати до єдиної мети.

Наповнити собою той візерунок на перемогу, стати особливим орнаментом в історії, ретязем для окупанта і пройти шлях «панцерним», «по мотузці» чи «гладдю» до свободи народу – оживити вишите на відродження.

Хто на хвилі синьо-жовтих сердець – зрозуміють мене!

З Днем української вишиванки!

Щиро вітаю всіх, хто мав можливість і бажання та піддався щорічному пориву, прикрасив собою подію, захід, місце та відрізок у часі, і став цінним фрагментом національної ідентичності!».

Привітання від Уляни Ткаченко, депутатки Хмельницької обласної ради:

«День, який об‘єднує нас у прагненні до популяризації української культурної спадщини та національної гордості - Всесвітній День вишиванки!

У наш час, коли швидкість технологічного прогресу вражає, вишиванка стала не просто одягом, а кодом нашої нації, який ми носимо у своїх серцях, демонструючи любов та повагу до нашої історії.

Для кожного українця, вишиванка – це символ волі, сили духу та нагадування про незламність й велич нашого народу.Тож нехай, як оберіг, вишиванка сповнить наші долі відлунням хоробрості та нескореності наших предків й принесе звитягу Україні!».

Відзначення Дня вишиванки у Городку на Хмельниччині

З Днем вишиванки! Сьогодні ми святкуємо унікальну традицію, яка об'єднує українців у всьому світі. Вишиванка – це не просто одяг, це символ нашої культури, історії та національної гордості.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт