Новини

Урок доброти «Навчи мене, мамо, любити, як ти…»

День матері – це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен із нас із дитинства і до останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ – образ своєї матері, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

У неділю, 12 травня, в Тростянецькій сільській бібліотеці відбувся урок доброти «Навчи мене, мамо, любити, як ти…». У цьому затишному храмі книг діти вшанували матір сімох дітей, переселенку з Херсона Романенко Ганну Герасимівну. Учні читали вірші, співали пісні, дарували Ганні Герасимівні квіти.

На святковий урок завітали депутат Хмельницької обласної ради Володимир Поворозник та староста Новосвітського округу Городоцької ОТГ Оксана Стецюк, які привітали Ганну Герасимівну зі святом, побажали швидкої перемоги, мирного неба над головою, щасливого майбутнього в незалежній Україні.

Володимир Поворозник від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги привітав багатодітну матір зі святом та від громадської організації «За конкретні справи» передав необхідні для дітей речі й солодощі.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт