Новини

Щиро вітаємо християн східного обряду зі світлим Великоднем!

Вітання з Великоднем від Уляни Ткаченко, депутатки Хмельницької обласної ради:

«Сьогодні усі наші думки й молитви за мир в Україні, за наших захисників та незламних українців! Воскресіння Господнє символізує надію та непохитну віру, перемогу добра над злом, а життя на смертю.

Тож нехай у Воскресіння Христове, затамовуючи рани війни, Ваше серце сповнить Божа Благодать! А Великодній передзвін, духмяна паска й писанки принесуть у ваші оселі мир, злагоду і добрі звістки!

Світло Воскресіння прорветься крізь темряву війни і принесе з собою любов та добро, що стануть переможною силою для нашої країни.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

Воскресне Україна!

Дякуємо нашим Захисникам!».

Вітання з Великоднем від Світлани Павлишиної, депутатки Хмельницької обласної ради:

«З Воскресінням Спасителя вітаю християн східного обряду!

З настанням пасхальних свят наша віра проходить найважливіші моменти. Коли ми прагнемо поринути в таємницю Божої любові заради усвідомлення істини Його задуму, наново відкриваємо силумолитвиіпотенціалборотисязаперемогута спокій. Тим самим наближаємося до найчистішої постаті – Господа історії і вже прямуємо з ним до своїх персональних і колективних висот.

Тож нехай світло Воскресіння осяє дорогу до відновлення та відродження, зцілить зранену Україну і поверне мир на змучені землі!

Зі сподіваннями на велику радість, новий світанок та нагороду за всі страждання, ділимося теплом у ці благословенні дні і отримуємо милість з небес.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!».

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт