Новини

Привітали важкоатлеток з перемогою на Євро-2024

«Збірна України з важкої атлетики нещодавно повернулась із Чемпіонату Європи, який проходив цьогоріч у Болгарії, і сьогодні відбулася урочиста зустріч з нашими чемпіонами.

Гучно заявила про Україну жіноча команда: їм вдалося шостий рік поспіль виграти Чемпіонат і завоювати 12 медалей, 5 з яких – золоті. Каміла Конотоп, Ганна Давидова, Світлана Самуляк, Анастасія Манєвська та Валентина Кісіль – це гордість та натхнення для всієї України. Ще одну срібну медаль до загального заліку збірної додав Павло Заліпський, загалом чоловіки посіли шосте місце серед 36 команд.

Щиро вітаю жіночу збірну й тренерів з неймовірним результатом! Не перший рік Ви демонструєте всій Європі високий рівень майстерності та витримку. Ваші досягнення – приклад великої праці, самовідданості й професіоналізму. Наступна наша стратегічна ціль – це Олімпійські ігри. І ми спільно з усіма членами Федерації докладемо максимум зусиль, щоб наші спортсмени гідно представили країну на змаганнях найвищого ґатунку.

Компанія «Епіцентр» продовжить підтримувати наших чемпіонів заради майбутніх перемог на славу України», – наголосив народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт