Новини

Танцювальний перфоманс на святі «Різдво у колі Інеш» в Шепетівці

«Здатність творити і рефлексувати – одна з найсильніших якостей нашої нації, що закріпилась і стала виразнішою за період повномасштабного вторгнення.

Мистецтво про емоції, а жорстока буденність – про «надемоції».

Тож відреагування, прояви, відтворення реальності арт-проєктами, а також створення корисних, радісних моментів, намріювання мирного життя – допомагають! Це наче протилежність травматичному досвіду, так би мовити – терапія заради теперішнього із вкладом в майбутнє!

Майстрами чудових і влучних перфомансів є Студія бального танцю «ІНЕШ» з м. Шепетівки (Інеш Головач). Вони відкрились для мене ще до війни, але сьогодні особливо приємно спостерігати, як вони вправно «спілкуються» мовою танцю і розкривають національний характер українського народу через свою фірмову подачу.

Тож вже традиційно, в січні, з привітаннями від народного депутата України Олександра Гереги та Галини Гереги завітала на свято «Різдво у колі Інеш».

Сподіваюсь, якісний саунд додасть атмосферності кожному виступу Ваших учнів: маленьких, юних та молодих талантів! Дякую за гарний вечір, друзі!» – депутатка Хмельницької обласної ради від ПП «За конкретні справи» Світлана Павлишина.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт