Новини

Відбулося перше засідання податкового комітету в цьому році

8 січня в режимі відеоконференції відбулося засідання Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, в якому взяв участь народний депутат України Олександр Герега.

«Під час засідання Комітету підтримав законопроєкт № 10319, що стосується боротьби з підкупом іноземних посадових осіб.

Прийняття цього Закону є не лише важливим кроком до вдосконалення внутрішніх податкових механізмів, а й сприятиме впровадженню міжнародних податкових стандартів. Це рішення – вагомий елемент зовнішньої політики України з метою встановлення тісних економічних зв'язків з країнами Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). Адже одночасно із вступом в ЄС Україна активно працює і над членством в ОЕСР, що буде позитивним сигналом для інвесторів і важливим вектором відновлення та розвитку держави.

Також одноголосно з колегами підтримали проєкт Закону приведення деяких норм Податкового кодексу у відповідність із Законом України «Про Митний тариф України» (№ 10321-1). Окрім того, він передбачає впровадження акцизного податку на нікотинові паучі, а це додаткові надходження до бюджету», – зауважив народний обранець Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт