Новини

Привітання з Новим роком від депутатів Хмельницької облради

Привітання від Уляни Ткаченко, депутатки Хмельницької обласної ради:

«З Новим роком! Нехай кожен момент у житті буде наповнений теплом і радістю. Нехай ваші надії та мрії здійсняться, а рідні завжди будуть поруч, надаючи вам силу та підтримку. Віримо, допомагаємо, молимось за наших захисників!

Нехай 2024 буде роком нашої перемоги та  миру!».

Привітання від Світлани Павлишиної, депутатки Хмельницької обласної ради:

«Дорогі українці, любі подоляни, друзі, рідні! Ми всі в передчутті відродження та зцілення!

Адже ввійшовши в новоліття, оповиті енергією події, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і чекають люди, різні у своїх етно-національних традиціях і релігійних переконаннях, ми готові до дива!

Наше українське диво виглядає хороброю відповіддю на всі загрози сьогоднішнього дня, єдністю української нації, консолідацією всього українства навколо вищої цінності – утвердження незалежної, демократичної України.

Так, ми стомлені і виснажені, розчаровані і розстріляні, зруйновані і спалені, проте, як і наша земля, ми «утворюємося» з попелу вогню, і так, метал окупанта збіднює нас, висмоктуючи і висушуючи зсередини, але він не має нашої моці і любові, щоб зцілитися і перемогти!А ми – так!

Отже натомість завершення 2023 року, я підсумовую подякою за шлях, який ми пройшли разом, терпіння, мудрість, практичність, працьовитість і сталість в поглядах на майбутнє!

А новий 2024 зустрічаю з переконанням, що оскільки ми здатні ще ось так відчувати, прагнути, мріяти після пережитого і пройденого, то нагорода не забариться!

І нехай Світло, Любов і Могутність відновлять справедливість і допоможуть Україні здобути свій спокій та мир! З Новим 2024 роком!».

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт