Новини

День вшанування пенсіонерів і ветеранів МВС та Нацполіції

У цей день працівники органів внутрішніх справ вшановують тих, хто присвятив своє життя служінню закону, стояв на варті правопорядку та спокою громадян.

Сьогодні, 20 грудня, в приміщенні відділу поліцейської діяльності №1 Хмельницького РУП зібрались ветерани та пенсіонери органів внутрішніх справ Городоцького району – ті люди, на яких трималась правоохоронна система незалежної України.

За багаторічну сумлінну службу, активну громадську позицію, а також з нагоди відзначення Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України голова Городоцької асоціації ветеранів та пенсіонерів МВС України Володимир Мельник, представник Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» Віктор Понедзялок та начальник відділу поліцейської діяльності №1 Юрій Краковецький вручили подяки пенсіонерам ОВС.

Також Віктор Понедзялок від імені народного депутата України Олександра Гереги привітав присутніх зі святом, побажав швидкої Перемоги, мирного неба над головою, щастя, здоров’я, добра і злагоди:

«Шановні пенсіонери та ветерани органів внутрішніх справ! Нехай люди завжди будуть вдячні за Ваш героїзм, мужність та добрі справи, зроблені на ниві правоохоронної діяльності. Слава Україні! Героям Слава!».

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт