Новини

Підсумки пленарних засідань парламенту в 2023 році

«Сьогодні відбулося останнє пленарне засідання парламенту в цьому році. 2023 рік був непростим, але водночас досить продуктивним.

Аналізуючи роботу в сесійній залі та Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики, я б виділив три основні вектори діяльності, за які голосував:

  • Підвищення обороноздатності країни та забезпечення військових. Протягом року прийняли з колегами низку законів, які звільняють на період воєнного стану від митних платежів і податків необхідне для ЗСУ озброєння, прилади і комплектуючі. Спростили митне декларування військової техніки, подбали про соціальний захист військовослужбовців, покращували умови діяльності волонтерів та інше.
  • Євроінтеграція. Виконали всі вимоги, щоб увійти до Євросоюзу. І навіть 14 грудня Європейська Рада вже ухвалила рішення розпочати переговори про вступ України до ЄС.
  • Стабілізація економіки України. Прийняли законопроєкти, націлені на реформування митниці, боролися з тіньовим ринком підакцизної продукції, ухвалювали рішення з метою відновлення та розвитку малого й середнього бізнесу.

Загалом протягом року за мого співавторства було подано 21 законопроєкт, 15 з яких стали чинними законами. Шість надано для ознайомлення, вони спрямовані на підтримку волонтерської діяльності і забезпечення сил безпеки та оборони транспортними засобами.

Продовжуємо працювати. Слава Україні!» - наголосив народний обранець Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт