Новини

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

«В нашій країні безпрецедентна війна. З якої ми вийдемо однозначно травмованими, але безперечно сильними. Напевно немає українців, які б не розуміли суті і важливості сьогоднішнього дня.

3 грудня має особливу місію, адже це Міжнародний день людей з інвалідністю, що був проголошений 14 жовтня 1992 року Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури.

Україна тут також має бути на передових. З цілковитим усвідомленням векторів руху, готовою базою імплементованих міжнародних стандартів у національне законодавство і стратегією побудови інклюзивного середовища.

Тож важливо привертати увагу до соціальної нерівності осіб з інвалідністю у повсякденному житті, працювати над розповсюдженням та обізнаністю проблемних питань вразливих груп, щоб вони не стикатися з дискримінаційними випадками.

Наші неповторні люди, з обмеженими можливостями, але з надзвичайними здібностями, відомі всьому світу, заслуговують гідного життя та особливого ставлення!» – підкреслила Світлана Павлишина, депутатка Хмельницької облради.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт