Новини

19 листопада – День працівників сільського господарства

День працівника сільського господарства в Україні відзначається у третю неділю листопада. Цього року свято випадає на 19 листопада. Воно було створено, щоб підтримати трудівників галузі та оцінити їх внесок в економіку країни.

Привітання від Уляни Ткаченко, депутатки Хмельницької обласної ради:

«З Днем працівників сільського господарства!

У непрості часи в умовах воєнного часу, Ви – справжні герої, своєю щоденною працею Ви наближаєте перемогу! А Ваша відданість та завзятість утримують Хмельниччину у лідерах аграрної промисловості України.

Нехай Ваші зусилля завжди приносять щедрий урожай і процвітання нашій прекрасній Хмельниччині! Миру, добробуту, успіхів, натхнення та доброї долі Вам і Вашим родинам!».

Привітання від Світлани Павлишиної, депутатки Хмельницької обласної ради:

«Світанок цивілізації – це своєрідна алегорія до поняття сільського господарства. Адже рушійною силою в «зростанні» людства був розвиток землеробства.

Напевно так масштабно та дещо романтизовано не кожен сприймає працю господарників, але сьогодні вони відзначають своє професійне свято, і виклики нашого часу лише підтверджують глобальність і потребу в збереженні основної житниці світу та боротьби заради неї на аграрному фронті.

Тож шановні аграрії та ветерани галузі, дякуємо Вам за наполегливість, завзятість, за якісну продукцію, яку постачаєте співгромадянам та закордонним споживачам, тим самим, гартуєте продовольчу безпеку держави та інших країн цивілізованого світу!

Знаю, скільки вдалося подолати під час минулого сезону, але розпочавши новий – 2023 аграрний рік, нам зустрілися чергові виклики та квести.

Коригування в структурі посівних площ, перевага в бік короткоротаційної сівозміни з обмеженим набором культур, втручання в заплановані підходи до живлення і захисту рослин, «вузли» економічних стосунків на європейському ринку та пошуки шляхів збереження ефективності – все це «гальмувало» стратегію на отримання високого результату, але не зупинило!

І даний факт я впевнено заявляю, оскільки працюю в сфері агро і щодня бачу, як вправно творці врожаю, виробники молока, хранителі зерна тримають стрій. Кожен з них виконує роботу відповідально, незважаючи на ризики, користуючись усяким шансом, аби забезпечити достаток країні!

Безмежно вдячна Вам за це! Зі святом, дорогі аграрії!».

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт