Новини

Продовження плідної подальшої співпраці між Польщею і Україною

«Українська економіка потерпає через блокаду на кордоні з Польщею. У зв’язку з блокуванням портів перевезення через західний кордон України залишається практично єдиним способом здійснення торгівлі України зі світом та надходження в Україну продукції, зокрема, й військового призначення.

Тому ми спільно з колегами ініціювали звернення Верховної Ради до новообраних Сейму і Сенату Польщі щодо продовження плідної подальшої співпраці між народами двох країн.

Польща – дружня для нас країна і стратегічний союзник, яка після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну першою надала таку необхідну нам підтримку й прихисток мільйонам українців. Ми вдячні народу Польщі за допомогу, сприяння у відновленні та нарощенні торік логістичних зв’язків України. На сьогодні блокування руху товарів через кордон погіршить і так складну соціально-економічну ситуацію в Україні та ускладнить відновлення економіки нашої країни. В таких умовах необхідно оперативно знаходити спільну мову й розвивати новий рівень стратегічного партнерства, що відповідатиме національним інтересам обох держав.

Сподіваємося на підтримку наших сусідів та якнайшвидше вирішення ситуації, що склалась на україно-польському кордоні» – наголосив Олександр Герега, народний депутат України.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт