Новини

Верховна Рада ухвалила держбюджет на 2024 рік

«З головного – практично половина коштів, звичайно, спрямована на оборону та безпеку України, адже це найважливіший пріоритет на сьогодні.

Окремо заплановано понад 85 млрд. грн. на виробництво БПЛА, боєприпасів та зброї в Україні, щоб посилити наш оборонно-промисловий комплекс.

Наступною досить місткою статтею є забезпечення соціальної сфери – допомога громадянам, які потрапили у складні життєві обставини, виплата житлових субсидій та пільг, соціальний захист осіб з інвалідністю тощо.

Окремо хотів би зазначити про виділення коштів на програму підтримки ветеранів. Ми завжди будемо в боргу перед нашими захисниками. Кожен Герой повинен мати гідні умови для адаптації, реабілітації, розвитку та добробуту. Бюджет передбачає здійснення усіх видів реабілітації та професійної адаптації, впровадження інституту помічника ветерана й забезпечення житлом.

Окрім того, закладена індексація пенсій, а також зростання мінімальної зарплати. Збільшено видатки на освіту та медицину. Також 40 млрд. грн. передбачено для підтримки бізнесу», – наголосив народний депутат України Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт