Новини

Триває ремонт бомбосховища у дитсадку №20 «Дзвіночок»

«У садочку №20 «Дзвіночок» триває ремонт бомбосховища. Про цей Кам'янець-Подільський заклад освіти ви не раз читали на моїй сторінці. Попри війну освітнім закладам Хмельниччини приділяю особливу увагу, адже діти мають навчатися у комфорті та безпеці.

Раніше ми допомогли ДНЗ №20 «Дзвіночок» з ремонтом актової зали, забезпечили меблями, технікою та усім необхідним. Сьогодні це охайне та світле приміщення – гордість батьків і вихователів. Для вихованців садочка привезли партію спеціальних ортопедичних дитячих матраців. А зараз допомагаємо матеріалами з облаштуванням бомбосховища, адже освітній процес триває й у разі повітряної тривоги.

Звичайно, забезпечувати базові потреби дитячих садочків має міська влада. Бо попри всі складнощі, більшість навчальних закладів потребують поліпшення умов. Як депутатка Хмельницької облради, й надалі працюватиму над залученням бюджетних коштів для належного фінансування дошкільної освіти. А нині, не втрачаючи часу, допомагаємо в межах можливості», – підкреслила Уляна Ткаченко, депутатка Хмельницької обласної ради.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт