Новини

«Україна в Антарктиці: дослідження та незламність»

15 вересня в Городоцькому краєзнавчому музеї відбулось відкриття фотовиставки «Україна в Антарктиці: дослідження та незламність», яку презентував відомий український учений, директор Національного антарктичного наукового центру МОН України Євген Олександрович Дикий.

Виставка присвячена діяльності української антарктичної станції «Академік Вернадський» та 160-річному ювілею від Дня народження засновника Української академії наук академіка Володимира Івановича Вернадського. Для відвідувачів представлені світлини, які відображають історію та сучасність досліджень України в Антарктиці, унікальну природу крижаного континенту, яскраві краєвиди та миттєвості життя команди станції.

Представники громадської організації «За конкретні справи» відвідали фотовиставку. Депутат Хмельницької обласної ради Володимир Поворозник від імені народного депутата України Олександра Гереги подякував Євгену Дикому та організаторам заходу за цікаві, яскраві, незабутні миттєвості зустрічі. Слова вдячності також висловили секретар Городоцької міської ради Олена Гріх та депутат Хмельницької обласної ради Галина Карнасевич.

Виставка працюватиме тиждень.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт