Новини

Запорізькому військовому госпіталю передали нові реанімобілі

«Коли я почув, що в госпіталі Запоріжжя є лише одна швидка з сучасною комплектацією, то був шокований і вирішив діяти негайно. Адже місто знаходиться впритул до лінії фронту й чи не щодня потерпає від обстрілів.

Тому днями особисто передав 5 нових реанімобілів Запорізькому військовому госпіталю та медикам 46-ої окремої аеромобільної бригади. Символічно, що передача машин відбулася на Хортиці – острові козацької слави. А сьогодні ми допомагаємо воїнам, які пишуть героїчну історію новітньої України.

На сьогодні триває важка фаза війни й ми хочемо зробити від себе все належне, щоб полегшити роботу бойових медиків. Я переконаний, що ці укомплектовані за європейськими стандартами швидкі, які є реанімацією на колесах, стануть їм у пригоді.

Минулого року мережа «Епіцентр» вирішила передати 55 реанімобілів державі та Збройним силам України, але ми відвідуємо різні куточки нашої країни, постійно спілкуємося з військовими та медиками й розуміємо, що допомогу необхідно посилювати. Тому прийняли рішення збільшити кількість машин до 100 й передати їх до кінця року на допомогу лікарям, щоб врятувати тисячі життів.

Дякую військовим медикам за їхній титанічний труд та почесну нагороду «Хрест турботи»! Ця відзнака буде надихати мене й надалі долати виклики та працювати над спільним досягненням Перемоги!

Ми не можемо стояти осторонь, коли на нашій землі війна. Продовжуємо плідну роботу задля підтримки Збройних сил України та збереження життів наших захисників. Слава Україні!» – наголосив народний депутат України Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт