Новини

Завершився Чемпіонат світу з важкої атлетики в Саудівській Аравії

З 4 по 17 вересня 2023 року в м. Ер-Ріяд Саудівської Аравії відбувся Чемпіонат світу з важкої атлетики. Це найсерйозніші змагання для важкоатлетів, під час яких нашим спортсменам вдалось завоювати 4 медалі.

Три медалі здобула дворазова абсолютна чемпіонка Європи Каміла Конотоп в олімпійській ваговій категорії до 59 кг. Каміла виборола срібло в ривку (106 кг), бронзу в поштовху (130 кг) та стала віцечемпіонкою світу за сумою двоборства з результатом 236 кг, поступившись золотом представниці Китаю, яка в сумі перевершила українку на 7 кг. Варто зазначити, що минулого року Каміла здобула лише бронзу в ривку.

Четверту медаль для України виборола дворазова абсолютна віцечемпіонка Європи Анастасія Манєвська у ваговій категорії до 87 кг. Анастасії вдалося взяти бронзу в ривку з результатом 106 кг. Але у зв’язку з травмою, на жаль, вона не змогла продовжити боротьбу.

Україну представляли 7 спортсменів: Каміла Конотоп, Світлана Самуляк, Марія Гангур, Ганна Давидова, Анастасія Манєвська, Максим Домбровський та Олег Ганзенко. Загалом участь взяли 537 важкоатлетів з усього світу.

Вітаємо наших спортсменів з достойними виступами й бажаємо подальших гучних перемог!

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт