Новини

Сила волонтерської справи полягає в її об’єднуючій магії

«Сила волонтерської справи полягає в її об'єднуючій магії. Кожен волонтер це окрема зірка, але коли ці зірки об'єднуються, вони створюють неймовірну силу та світло.

Наразі важливим аспектом життя є підтримка військових, які, захищаючи нас, віддають свої сили, здоров'я та життя за нашу безпеку та свободу. Сьогодні мала честь познайомить з Катериною Луцик. Ця сильна жінка – лідерка «Захист – об'єднання волонтерів», що діє на Хмельниччині. Одним з напрямів діяльності якого є реабілітація військових, шляхом формування ветеранських просторів для фізичної та психологічної реабілітації наших героїв.

І сьогодні, передавши об'єднанню допомогу у вигляді будматеріалів від імені народного депутата України Олександра Гереги та Галини Гереги для облаштування існуючих ветеранських центрів, ми обговорили подальші перспективи нашої співпраці в межах Шепетівщини. Також відразу отримали «фітбек», а саме – продуктові набори та маскувальні сітки, які будуть передані нашим колегам-захисникам в зону бойових дій.

Кожен крок, кожен жест, кожна допомога – це плюс один щабель до нашої Перемоги, якої ми прагнемо всі разом.

Вірю в силу спільної дії! Цей проєкт – яскравий приклад того, чого ми можемо досягти разом та більше для тих, хто цього заслуговує!» - підкреслила Світлана Павлишина, депутатка Хмельницької обласної ради.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт