Новини

На стадіоні у Дунаївцях зібралися всі, хто любить спорт

"До Дня фізичної культури та спорту, яке відзначається щорічно у другу суботу вересня, вже традиційно на стадіоні у Дунаївцях людно. Тут збираються юні футболісти, волейболісти, вихованці силових видів та єдиноборств та всі, хто любить спорт.

Щороку ми разом відзначаємо свято спорту у Дунаєвецькій територіальній громаді на Хмельниччині. Адже попри війну, спортсмени Хмельниччини продовжують виборювати призові місця на чемпіонатах України та Європи. Тому наша підтримка їм особливо важлива.

Вихідними днями свої подарунки з нагоди Дня фізичної культури та спорту отримали команди футболістів, волейболістів, а також кращі спортсмени шкіл у Макові, селищі Дунаївці та місті Дунаївці. Естафету нагороджень кращих спортсменів далі прийме селище Смотрич.

Усі свої перемоги хлопці та дівчата присвячують українським захисникам. Діти розповідають, що наші воїни для них є взірцем сили, міцності духу та мотивацією для здобуття перших місць на спортивній арені. Тож докладають усіх зусиль, аби виборювати перемоги на своєму спортивному шляху", - додала Уляна Ткаченко, депутатка Хмельницької облради.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт