Новини

У м. Кам’янець-Подільський відбувся ІХ-й благодійний фестиваль

У Кам'янці-Подільському відбувся дев'ятий благодійний фестиваль, організований ветеранами Кам'янеччини. Незважаючи на свій поважний вік, пенсіонери докладають зусиль, щоб підтримати ЗСУ та допомогти у захисті батьківщини.

Благодійний фестиваль зібрав творчі колективи, а під час виступів кожен охочий міг зробити свій внесок на допомогу армії. Всі зібрані кошти передадуть на потреби захисників на фронт.

Фестиваль вразив неймовірними патріотичними виступами ветеранів, їх душевними піснями та творчістю. Учасники, народні хори, естрадні групи, духовий оркестр – на одному диханні виконали свої чудові номери. Наша команда щиро подякувала всім, хто брав участь, а також організаторам за їхню важливу працю.

Патріотизм і бажання допомагати не мають вікових обмежень. Кам'янець-Подільська міська організація ветеранів продовжує вражати своєю відданістю і внеском у справу підтримки Збройних Сил України. Висловлюємо щиру вдячність усім ветеранам та організаторам, зичимо здоров'я, благополуччя, довгих років щасливого життя під мирним небом України!

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт