Новини

Прожита історія з душею – «Книга про війну»

«Вже за кілька тижнів вийде друком «Книга про війну» – прожита історія з душею, просякнута досвідом та звитягою українських героїв. Автор – наш хмельничанин, офіцер-психолог 86 ОБТрО Збройних Сил України Віталій Олуйко.

Багато хто з мешканців Хмельниччини знає автора, адже у мирному житті він – доктор наук з державного управління, Заслужений юрист України, народний обранець від Хмельниччини.

Книга складатиметься з декількох розділів: про 86 батальйон Хмельниччини, бої на гарячих точках, мужність наших земляків. Про жінок на війні, про біль втрат, полонених, руський мір.

Автор зізнається, бачуть та проживають щодня немало жахів війни, тож сторінка за сторінкою – історії про глибину сьогодення фронту склались у майже 500 сторінок, аби розкрити реалії війни українцям.

Пишаємось нашими героями, тому підтримали ініціативу випуску книги та допомогли з потребами на реалізацію. Нехай вона завжди нагадує про нашу єдність і силу та залишиться історією в мирній, квітучій та суверенній Україні!» – додала Уляна Ткаченко, депутатка Хмельницької облради.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт