Новини

Наші Кам’янчани – гордість і велике джерело натхнення

«Наші Кам'янчани – гордість і велике джерело натхнення. Однією з неймовірних особистостей, якою пишається наше місто, є Світлана Онищук. Вона – засновниця простору «Starhouse» для дітей, психолог, арт-терапевт, активістка волонтерського руху. Її діяльність охоплює багато сфер, особливо важливою є її робота з дітьми-переселенцями, дітьми військових та молоддю.

Організувавши арт-простір для дітей, пані Світлана дарує дітям можливість реалізувати себе через творчість. Вона проводить заняття, під час яких молоді учасники вчаться робити багато чудових речей власноруч. Ці зустрічі мають психотерапевтичний ефект, допомагаючи дітям виявити свої таланти та відволіктись від реалій війни.

А ще родина Онищуків щедро зустрічає на власній садибі охочих з усієї України. Регулярні зустрічі на їхньому колоритному подвір'ї стали справжнім символом гостинності та об'єднання. Разом з гостями створюється атмосфера затишку, реабілітуючи душі та серця людей. Це арт-терапії лавандовими полями, майстер-класи, дегустація власних вин, частування ягодами та дарами природи та багато іншого.

Дякуємо Світлані Онищук та її родині за неймовірний внесок у життя Кам'янеччини, у цей нелегкий час війни! Ваша невтомна робота, допомога дітям, молоді та усім, хто цього потребує – неймовірний вклад у нашу спільну перемогу!» – наголосила Уляна Ткаченко, депутатка Хмельницької обласної ради.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт