Новини

12 серпня відзначають День молоді в Україні

Офіційно День молоді в Україні відзначають 12 серпня. Це яскраве і позитивне свято, присвячене підростаючому поколінню. У цьому році свято припало на суботу.

Привітання від Уляни Ткаченко, депутатки Хмельницької обласної ради:

«Сучасна українська молодь виростає в умовах неймовірної швидкості змін. Телефони вже давно не лише для спілкування чи розваг, а й для навчання, для підтримки, для боротьби. «Хайпи» соцмереж вплетені в реальне життя в онлайні – це і спілкування, і дружба, і частина життя.

Пандемія COVID-19 перевернула звичний світ з ніг на голову, але молодь долає перешкоди. Випробування війною карбують незламність духу та відданість своїй країні.

З Днем молоді, сучасні та відважні! Ви – не просто свідки цих випробувань, Ви є їхніми активними учасниками. Ваша віра, креативність та воля побороти труднощі переможуть! Нехай кожен з Вас знає, що ця Перемога належатиме саме йому! Тож вперед, до нових звершень!» – наголосила Уляна Ткаченко, депутатка Хмельницької обласної ради.

Привітання від Світлани Павлишиної, депутатки Хмельницької обласної ради:

«Експресія, яскраві тренди і тотал креатив – це про молодь всього цивілізованого світу! Мудрі не по роках, виразні, колоритні, зі сталевим патріотизмом і вільні душею – це про українську молодь!

Ви мрієте про казкове життя, натомість проходите найважчі на шляху до дорослішання людські випробування.

Ви навчаєтесь під сиренами, волонтерите, збираєте донати, допомагаєте воювати, самі воюєте, рятуєте, дивуєте героїчними вчинками земляків і світ, ви поруч зі своїми рідними, ви там, де потрібні, ви в країні, де війна, але ділитеся оптимістичними планами на майбутнє, де ви й самі – майбутнє.

Ви станете поєднанням нового світу нації переможців зі світом давнім, минулим в одній безперервній цілісності – незалежній, вільній європейській досконалості!

Впевнена і вірю в вас! З «професійним» святом вас, дорогі! З Днем молоді!».

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт