Новини

Життя у Вільховецькому будинку для людей похилого віку

«Вільховецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю тепер має оновлені кімнати для проживання. Тут замінили старий лінолеум на нову ошатну плитку.

Раніше ми подбали про ремонт у їдальні, а нещодавно передали нові столи. Ремонт заклад зробив власними силами, а ми допомогли з матеріалами та меблями. На черзі – оновлення підлогове покриття у приміщенні під котельню, всі необхідні матеріали від нашої команди уже завезені.

Життя в інтернаті вирує: тут проживає 36 пенсіонерів, з яких четверо – переселенці з тимчасово окупованих територій. Колектив дуже дружній: щодня мешканці мають цілу купу справ. Вони ліплять вареники, випікають печиво, волонтерять. Щовечора у стареньких є улюблене дозвілля: вони співають, займаються рукоділлям, грають у шахи і лото. Доглядає за підопічними персонал з 20 працівників.

Щиро раді корисними справами підтримувати та допомагати нашим пенсіонерам! Дякуємо за титанічну працю працівникам Вільховецького будинку-інтернату за Вашу любов, підтримку та опіку!» – підкреслила Уляна Ткаченко, депутатка Хмельницької обласної ради.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт