Новини

Благодійний концерт в Хмельницькому драмтеатрі

«Пісню «Горобина ніч» разом з унікальним голосом Оксани Білозір співав увесь зал Хмельницького драмтеатру. Концерт видався насичений емоціями: глядачі не стримували ні сміху, ні сліз. А прем'єра пісні «Люди не літають, а крила мають» зазвучала у цей складний час особливо душевно.

Народна артистка України Оксана Білозір не просто співала, а й спілкувалася з залом. Щиро дякувала Збройним силам України, а також поділилася зворушливою історією про своє бажання зростати та розвиватися лише на українській землі.

Концерт мав благодійний характер. В залі були військові, матері-героїні, дружини та діти наших захисників, волонтери, педагоги, яких наша команда запросила на цей захід. Частина коштів від продажу квитків буде спрямована на потреби Збройних сил України.

Окрім благодійного концерту, народна артистка України відвідала Грицівську ТГ на Шепетівщині, де підтримала переселенців, що втратили свої домівки. Там звучали душевні пісні, разом з Оксаною Білозір співали як діти, так і дорослі. Фотографувалися, спілкувалися, отримали безліч щирих емоцій та відволіктись від реалій сьогодення.

Безмежно вдячна Оксані Володимирівні за теплі зустрічі, підтримку, чудовий концерт та відданість добрим справам! Ми сильні, бо ми разом!» – підкреслила Уляна Ткаченко, депутатка Хмельницької обласної ради.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт