Новини

1 червня – Міжнарожний день захисту дітей

Команда «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»:

Попри війну, ми щодня прагнемо дарувати нашим дітям радість, усмішки та, найголовніше, безпеку.

Наші маленькі мрійники заслуговують на дитинство! Захисники, медики, волонтери, аграрії, та всі українці щодня роблять все, аби наблизити нашу перемогу. Де у дітей буде щасливе майбутнє без вибухів, сирен та укриттів.

З вірою у Перемогу! З Днем захисту дітей!

Чемеровецька громадська приймальня народного депутата України Гереги О. В.:

Такої неймовірної радості, захоплення, щирості, як сьогодні, ми, дорослі, не відчували вже давно, адже на сцені в Чемерівцях в Парку відпочинку мали можливість побачити наших талановитих, креативних, харизматичних дітей під час звітного концерту вихованців Чемеровецької школи мистецтв.

Свято безмежної творчості і дитячої неповторності – таким стало 1 червня – День захисту дітей!

Ще більше позитивного настрою та гарних емоцій юним талантам додали побажання від депутатки Хмельницької обласної ради Уляни Ткаченко, яка привітала кожного виконавця концерту.

А скільки драйву отримали від аніматорів – героїв улюбленого мультфільму «Щенячий патруль». Тут найбільше розважалися найменші учасника свята.

Любимо Вас, найдорожчі наші діти! Хай над вами завжди буде мирне небо!

Уляна Ткаченко, депутатка Хмельницької обласної ради:

«У День захисту дітей російські терористи вбили дитину... Ми, дорослі, робимо все, аби наші діти мали щасливе дитинство. Де війна буде лише спогадом в історичних книгах, а кожна дитина зростатиме у безпеці, щасті та любові.

Наші діти заслуговують на мрії, безтурботні ігри, сміх та веселощі. Незалежно від обставин... Наближаємо Перемогу та щасливе дитинство наших дітей під мирним небом!».

Світлана Павлишина, депутатка Хмельницької обласної ради:

«Дитина – це дві душі у зримій формі існування. Тому цей скарб людства такий дивовижний, багатогранний, як діамант, та чистий і вразливий, як кришталь.

Малечі притаманні свої уявлення про добро і зло, про хороше і погане, у них власні критерії та ідеали, навіть свій вимір часу. І повинні вони жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості…Тож надважливим є власне період виховання особистостей, котрі наповнюватимуть цей світ.

Увага та зосередженість на захисті прав дітей, особливо, життя, тим більше в Міжнародний день – International Day for Protection of Children, для України, як ніколи, актуальна і повинна відбутися!

Потреби немовлят, малят, дошкільнят, хлопчиків та дівчаток в державі, яка у умовах війни – це основні акценти цього 1 червня!

Ми – дорослі, обов’язково зробимо максимум заради майбутнього, яке так настраждалося вже в теперішньому.

З Міжнародним Днем захисту дітей! Нехай надії виправдаються! А спільна мрія – швидше здійсниться, бо ж вона натхненна силою дитячих бажань.

Співчуття родинам загиблих внаслідок нічної терористичної атаки по Києву».

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт