Новини

Розширюємо стимули для інвестицій в економіку України!

«Сьогодні на пленарному засіданні підтримали ініціативу (№ 8138), якою знижуються вимоги до проєктів, що претендують на передбачені законом «Про інвестнянь» преференції. Наприклад, мінімально необхідний обсяг значних інвестицій зменшується до 12 млн. євро з 20, а кількість нових робочих місць – до 50 з 80. 

З огляду на свою актуальність, після ухвалення закону державну підтримку отримають проєкти у сферах виробництва енергоефективних будматеріалів, кліматичного обладнання та обладнання систем опалення, вентиляції, кондиціонування, гарячого водопостачання, а також операцій з нерухомим майном, інформації та електронних комунікацій.

Паралельно – продовжуємо припиняти дію міжнародних документів, підписаних з РФ і Білоруссю, та водночас ратифікувати договори про співпрацю з нашими країнами-друзями. Сьогодні – з Молдовою та Катаром. 

Крім цього, Верховна Рада звернулася до держав – членів НАТО із закликом здійснити необхідні кроки для прийняття України до Організації Північноатлантичного договору як повноправного члена», – додав народний депутат України Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт