Новини

Новоушицькому колективу «Доля» цьогоріч – 20 років

«Народному колективу «Доля» цьогоріч – 20 років. Відомий на всю Хмельницьку область співочий гурт часто запрошують на заходи, свята на Новоушиччині та за її межами. Об'єднані спільною ідеєю, носії новоушицького фольклору – пенсіонери колективу завдячують своєму наставнику та організатору Василю Смішко.

З Василем Івановичем наша команда «За конкретні справи» знайома давно. Людина слова, громадський активіст, у свої 85 років продовжує свою діяльність – головує у раді Організації ветеранів Новоушиччини, що налічує більше семи тисяч осіб.

У трудовому доробку Василя Смішко робота агрономом, керівні посади. Односельчани довіряють – пан Василь п'ять каденцій представляв інтереси громади у сільраді та сім – у районній раді.

Кількість нагород Василя Івановича вражає. Якщо по правді, то з відзнак ювіляра можна було б створити невеличкий музей. Обізнаний в культурі, історії та звичаях Новоушиччини, в той же час активний користувач соцмереж та гаджетів. Людина з великої літери, людина у якої хочеться вчитися. А який у нього яблуневий сад! Сил та натхнення вистачає й на господарство.

Нещодавно командою привітали ювіляра з Днем народження. Пишаємося нашими мешканцями! Щиро зичимо Василю Івановичу здоров'я, благополуччя та миру! Многая літа!» – наголосила депутатка Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт