Новини

Продовжується співпраця з іспанською організацією «Cesal»

«Спільно з іспанською громадською організацією «Cesal» та ГО «Епіцентр дітям» продовжуємо проєкт допомоги ВПО. Наша співпраця триває з минулого року та реалізує два напрями: психологічну підтримку та забезпечення наших співвітчизників, які постраждали через війну в Україні, необхідними речами та продуктами харчування.

Алла Литвиненко – переселенка з Краматорська, яка з вересня 2022 року проживає у Хмельницькому. Жінка все життя пропрацювала інженером-конструктором, однак отримує невелику пенсію. Коштів не вистачає, тому наша допомога та моральна підтримка, зізнається жінка, рятує.

Вимушені переселенці отримують сертифікат, який можуть використати у мережі супермаркетів на продукти харчування, засоби гігієни, побутової хімії, товари для тварин, тощо. Проєкт розрахований на 5000 осіб у Хмельницькій, Тернопільській та Київській областях.

Історії, які я постійно чую від переселенців, пронизають до глибини душі. Я вдячна за можливість допомагати цим людям разом з нашими партнерами. Наш проєкт не тільки забезпечує переселенців необхідними речами, але й дає можливість дізнатись про їхні потреби та знайти спосіб, як допомогти їм у майбутньому», – наголосила Уляна Ткаченко, депутатка Хмельницької обласної ради.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт