Новини

Талановиті випускники Летавського ліцею на Чемеровеччині

Летавський ліцей відомий на всю Хмельниччину. Адже окрім зразкового педагогічного колективу, заклад випустив сотні талановитих спортсменів, науковців, артистів, хмельничан, що прославляють Україну на міжнародному рівні.

Володар Кубка Світу з важкої атлетики Анатолій Дуцький, відомий артист, фіналіст Кубка світу серед виконавців на музичних інструментах Дмитро Решетник, призер Міжнародної олімпіади з інформатики та програмування Тарас Зубрик та ще плеяда відомих особистостей – випускники Летавського НВК.

Понад 40 років діє легендарна секція з важкої атлетики на чолі з тренером Василем Антонюком. Для комфортного тренування ми поетапно створили всі умови: відремонтували спортивні зали і роздягальні, закупили спортивні мати і м’ячі. Приміщення ліцею зустріне Вас ошатними фасадами та оновленим дахом, які нам з командою вдалось реалізувати раніше.

Сьогодні у ліцеї виховується 153 учні, які через реалії сьогодення потребують, в першу чергу, безпеки. Тому ми одразу відгукнулись на прохання керівництва та батьків в облаштуванні укриття.

У тісній співпраці з летавчанами ремонт бомбосховища триває: вже готові стіни та стеля, проведено освітлення. На черзі – підлога та оздоблювальні роботи.

Зупинятись не збираємося, працюємо далі. Дякую всім випускникам-летавчанам, хто зараз боронить нашу землю на фронті! Ви – наша опора та захист, чекаємо з Перемогою!» – наголосила Уляна Ткаченко, депутатка Хмельницької обласної ради.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт