Новини

Соціально-спортивна школа Фонду Реал Мадрид відновлена в Ірпені

«П'ять років тому, започатковуючи в Україні соціально-спортивні школи Фонду Реал Мадрид, ми навіть уявити не могли, яку важливу місію вони візьмуть на себе. Завдяки цій ініціативі з початку повномасштабного вторгнення ми допомогли сотням сімей наших учнів, вихователів та вчителів.

Надавалась безперервна психологічна, матеріальна допомога, сприяння в пошуках житла. Сьогодні під опікою Фонду – учні зі зруйнованих або постраждалих внаслідок війни українських міст. Попри непросту ситуацію всі понад 800 вихованців продовжують безкоштовно тренуватися та вчитися, харчуватися, отримувати спортивну форму, а також брати участь в екскурсіях та майстер-класах.

Одна із наших локацій в Ірпені була знищена окупантами, однак спільними зусиллями вдалось відновити роботу в цьому місті. Нещодавно для дітей було організовано масштабний соціально-спортивний захід. Крім змагань з футболу та баскетболу, діти взяли участь в інтеграційних квестах та конкурсах», – зауважив народний депутат України Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт