Новини

Зоя Захар’єва з Дунаєвеччині – приклад мужності і таланту

«Українці – надзвичайно талановита нація. Кожного разу, знайомлячись з творчими особистостями, мене переповнюють емоції. Сьогодні хочу розповісти про Зою Захар’єву з Дунаєвецького краю. Познайомились ми з нею під час презентації творчих робіт майстрів з різних куточків України. 

Зоя – надзвичайно талановита та сором’язлива людина. Незважаючи на важку хворобу – автоімунне захворювання, вона закінчила Дунаєвецьку гімназію та Чернівецький вищий навчальний заклад. Хвороба не заважає їй займатись улюбленим хобі: в’язанням гачком, бісероплетінням та виготовленням жіночих прикрас у техніці станочного плетіння – ґерданів.

Кожна оздоба – витвір, зі своєю історією. Патріотичні, святкові, буденні і всі виконані власноруч та з душею. У моїй особистій колекції вже кілька прикрас від Зої. Особливої уваги заслуговує червона сукня, вишита своїми руками. Вона стала улюбленим елементом мого гардеробу.

Зоя Захар’єва – приклад неймовірної мужності та таланту. Пишаюсь, дякую та зичу Зої натхнення, аби продовжувати створювати неймовірні прикраси, які будуть радувати жінок з усього світу!» – підкреслила Уляна Ткаченко, депутатка Хмельницької обласної ради.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт