Новини

Наші діти заслуговують найкращих умов, здобуваючи освіту

«Дитячий садок №22 «Дивограй» у м. Кам'янці-Подільському тепер має оновлену музичну залу. Ремонт підлоги заклад зробив власними силами, а наша команда допомогла з ламінатом. Окрім щоденних занять із музики та хореографії у музичній залі проводяться театральні вистави, свята й розваги. Саме тому необхідність комфортного та безпечного покриття була вкрай важливою.

З педагогічним колективом та батьками ЗДО «Дивограй» ми знайомі вже кілька років. Дружній колектив налічує майже 50 педпрацівників, що виховують та навчають близько 200 маленьких українців з різних куточків країни.

У садочку творчий підхід та традиції: до всіх тематичних свят вихователі разом з дітьми власноруч виготовляють фотозони: осінні, новорічні, весняні.

Навчальний заклад нещодавно відмітив 50-річчя, відтак багато приміщень потребують оновлення. За проханням батьків та співробітників ми вже надали необхідну побутову техніку у харчоблок.

Працюємо далі. Переконана, що наші діти заслуговують найкращих умов, здобуваючи освіту. Дякую батькам та директору за плідну співпрацю!», – зауважила Уляна Ткаченко, депутатка Хмельницької обласної ради.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт